Агрохімічні технології (АХТ)

Засоби захисту рослин
5777
Вакансії компанії

«Агрохімічні технології» (АХТ) — провідний український бренд засобів захисту рослин, який працює на ринку України з 2008 року.

АХТ входить у трійку українських брендів засобів захисту рослин за обсягом продажів. На сьогодні кожен 5-ий український аграрій використовує препарати бренду «Агрохімічні технології».

АХТ працює із досвідченими командами дистрибуторів, налагоджуючи довгострокову співпрацю й надаючи агрономічну підтримку.

Профіль YouControl 

Профіль бізнесу «Агрохімічних технологій»

Продукти

У 2018 році український бренд «Агрохімічні технології» вперше став брендом №1 за обсягом імпорту генеричних ЗЗР в Україну та почав власну розробку засобів захисту з унікальним поєднанням діючих речовин. 

У 2023 році портфель АХТ складається з 60 продуктів, 8 з яких — інноваційні препарати, які не мають аналогів в Україні:

  • 23 гербіциди,
  • 11 інсектицидів,
  • 10 фунгіцидів,
  • 5 протруйників,
  • десиканти, ад'юванти, регулятори росту, добрива і стабілізатори.

Препарати АХТ відповідають сучасним світовим стандартам якості завдяки ретельному тестуванню розроблених рецептур, високим вимогам до діючих речовин та двоступеневомому контролю якості продукції на кожному етапі технологічного процесу.

Продукти АХТ

За останні три роки R&D команда АХТ створила вісім препаратів власної розробки: Тіаклотрин-М, Кватрофорс, Фунгісил, Фунгімакс, Цимоксил, Тіатрин, Піризокс, Еміприд. 

Розробка продуктів

Над рецептурою препаратів АХТ працюють команди-розробники в Україні й Китаї. Це відбувається в лабораторії світового стандарту GLP (Good Laboratory Practice). До розробки активно залучені передові виробники допоміжних речовин: Solway (Бельгія), Huntsman (США), AkzoNobel (Голландія), Croda (Великобританія) та інші.

Виробництво

Виробництво препаратів здійснюється на заводах Китаю, Індії та України, де препарати проходять двоступеневий контроль якості:

  • вхідний контроль та контроль на кожному етапі технологічного процесу здійснює спеціалізована лабораторія заводу-виробника;
  • АХТ повторно аналізує якість вхідної сировини (діючих та допоміжних речовин) та готової продукції у незалежних лабораторіях стандарту GLP.

Експертиза

У команді АХТ працюють досвідчені агрономи-консультанти, які пропонують діючі рішення для захисту рослин від шкідників, бур'янів, хвороб.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Конопацький Олександр
Конопацький Олександр
Керівник відділу продуктовго маркетингу
Вітер Євгенія
Вітер Євгенія
Керівниця відділу маркетингу
Данченко Віта
Данченко Віта
Керівниця напряму по роботі з ключовими клієнтами

Команда

Лещенко Микола
Продакт-менеджер
Мунтян Тетяна
Продакт-менеджерка
Сторожук Олексій
Технічний експерт по роботі з ключовими клієнтами
Ренкас Олег
Технічний експерт Центрального регіону