KWS SAAT SE

Рослинництво, насінництво
386

KWS SAAT SE — європейська незалежна та сімейна компанія, заснована в Німеччині. Спеціалізується на рослинництві з діяльністю у 70 країнах.

KWS є п'ятим за величиною виробником насіння по всьому світу на основі продажу.

Засновник компанії — Матіас Крістіан Раббетж (Matthias Christian Rabbethge).

Генеральний директор — Хаген Дуэнбостель (Hagen Duenbostel).

Основні ринки знаходяться у помірних кліматичних зонах Європи, Північній та Південній Америці, а також у Північній Африці та Азії.

KWS має мережу з більш ніж 30 селекційних станцій, 130 випробувальних станцій та близько 60 дочірніх компаній.

Профіль бізнесу KWS SAAT SE 

Рослинництво, насінництво

Три стовпи, на яких тримається бізнес компанії KWS SAAT SE:

  • Бізнес-підрозділ Цукрових буряків включає культури цукрових, кормових та енергетичних буряків.
  • Бізнес-підрозділ Кукурудзи включає культури кукурудзи та соняшнику.
  • Бізнес-підрозділ Зернових культур включає гібридне озиме жито, пшениця, ячмінь, овес, горох, сорго, просо, ріпак, а також насіння для органічного виробництва.

KWS створює додатковий сегмент для насіння овочів та придбаного виробника насіння овочевих культур Pop Vriend Seeds у 2018/2019 фінансовому році. Компанія виробляє насіння для шпинату, бобів, мангольду та червоного буряку.

Історія розвитку KWS SAAT SE

1838 р. — Клайн-Ванцлебен Zuckerfabrik (Клайн-Ванцлебен цукровий завод) був заснований як акціонерне товариство.

1856 р. — більшість акцій цукрового заводу були фермером Матіасом Крістіаном Раббетж (Rabbethge), одним з піонерів німецької цукрової промисловості. У тому ж році він і Юлій Гайзеке (Giesecke) заснували спільне комерційне партнерство (OHG).

1885 р. — Rabbethge і Giesecke OHG стали акціонерним товариством ( Aktiengesellschaft ) під назвою Zuckerfabrik Klein Wanzleben раніше Rabbethge & Giesecke Aktiengesellschaft (AG).

1937 р. — компанія була перетворена в Rabbethge і Giesecke AG. 

Після Другої світової війни компанія була перенесена в Нижнє саксонське місто Айнбек, яке стало його головним офісом.

1946 р. — була створена компанія під назвою Rabbethge & Giesecke Saatzucht GmbH. Основа цієї рятувальної компанії була потрібна для того, щоб продовжити західну діяльність первинного акціонерного товариства.

1950 р. — компанія почала активізувати свою діяльність у Західній та Південній Європі, країнах. У той же час компанія почала розширювати свою діяльність на ринку цукрових буряків США.

1951 р. — компанії були об'єднані в Kleinwanzlebener Saatzucht (раніше Rabbethge & Giesecke AG).

1954 р. — компанія KWS стала публічною на Гамбург-Ганновер фондовій біржі та була на SDAX списку Франкфуртської фондової біржі з червня 2006 р.

1956 р. — KWS створена компанії Segenta в Чилі та Пан Tohum Ісл у Üretme AS у Туреччині.

З 1963 р. — компанія створила філії в Європі, Північній та Південній Америці, Азії та Північній Африці.

1967-1968 рр. — KWS розпочала злиття селекційної діяльності зернових з компаніями Heine-Peragis та Лохув-Petkus GmbH.

1968 р. — KWS співпрацював з американською селекційною компанією Northrup King Company, щоб заснувати компанію Betaseed.

1975 р. — компанія була перетворена в KWS Kleinwanzlebener Saatzucht (раніше Rabbethge & Giesecke). Згодом KWS створила перше міжнародне представництво в Україні — м. Вінниця («КВС-Україна»), щоб задовольнити попит цукрових буряків фермерів у Росії.

1978 р. — заснована KWS Seeds Inc. для управління усіма бізнесами діяльності в Північній Америці.

1984 р.  — засновано PLANTA Angewandte Pflanzengenetik und Biotechnologie. PLANTA, яке відповідає за науково-дослідні проекти у компанії та надає послуги для всіх селекційних робіт KWS.

1989 р. — KWS купує всі акції Betaseed Inc., США. Сьогодні, з Betaseed, компанія № 1 з насіння цукрових буряків у США.

1990 р.  компанія придбала аргентинську племінну компанію Trebol Sur, яка була перейменована KWS Аргентина в 1997 р.

1999 р. — KWS Kleinwanzlebener Saatzucht стає KWS SAAT AG.

2000 р. — французька селекція група Limagrain і KWS вирішили об'єднати їх бізнес в Північній Америці і створили спільне підприємство AgReliant.

2003 р. — KWS заснував KWS Тюрка в Туреччині для покращення розподілу насіння в Північній Африці (Марокко, Туніс, Лівія та Єгипет) та країн Близького Сходу, включаючи Іран, Ірак та Ліван.

2008 р. — KWS придбала Лохув-Petkus GmbH, яку згодом було перейменовано KWS Лохув GMBH. KWS та голландська Van Rijn Group створили спільне підприємство з розведення насіння картоплі.

Квітень 2011 р. — KWS придбала частки у Van Rijn і сформував дочірню KWS POTATOES BV.

Вересень 2011 р. — KWS створила спільне підприємство з китайською компанією Kenfeng для управління виробництвом та розподілом насіння кукурудзи в Китаї.

Жовтень 2011 р. — KWS та французький виробник насіння Vilmorin сформували наукову співпрацю як 50/50 спільного підприємства для розробки ГМ риси кукурудзи.

Червень 2012 р. — KWS придбала бразильські компанії SEMÍLIA та DELTA, які розташовані в Парані та запустити чотири селекційні станції в Бразилії.

З 1 липня 2012 р. — обидві компанії об'єдналися, щоб сформувати KWS BRASIL Pesquisa & Sementes LTDA. Станом на 1 липня 2012 р., KWS придбала позицію більшості акціонерів у Riber компанії, назва якої потім була змінена на Riber — KWS Sementes S.. (розташована в бразильському штаті Мінас — Жерайс).

2015 р. — KWS та китайська компанія Kengfeng заснували спільне підприємство KENGFENG — KWS SEEDS CO., LTD у сфері виробництва кукурудзи.

2019 р. — KWS зміцнює свої позиції на зростаючому ринку насіння овочів і набуває голландського спеціаліста з овочевого насіння Pop Vriend Seeds.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Eva Kienle
Кинле Ева
Финансовый директор
Hagen Duenbostel
Дуенбостель Хаген
Генеральный директор

Контакти