Укрексімбанк

Банківські послуги
309

«Укрексімбанк» — публічне акціонерне товариство Державний експортно-імпортний банк України — кредитно-фінансова установа, 100% акцій якої належать Кабінету Міністрів України. Входить до трійки найбільших банків України та посідає перше місце за депозитами юридичних осіб серед усіх банків України.

Відповідно до аналітичної системи YouControl, засновник — держава в особі Кабінету Міністрів України (100%).

Профіль Facebook

Профіль бізнесу «Укрексімбанка»

Державний експортно-імпортний банк України створено 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України №29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

З дня заснування банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має розгалужену мережу банків-кореспондентів, що включає фінансові установи зі 110 країн світу.

«Укрексімбанк» є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також партнером платіжних систем Visa та MasterCard.

«Укрексімбанк» проходить процедури рейтингування у двох міжнародних рейтингових агентствах: Fitch Ratings та Moody's Investor Service:

  • поточний довгостроковий рейтинг за національною шкалою від Fitch Ratings AA(ukr)/стабільний;
  • рейтинг довгострокових депозитів у національній валюті за оцінкою Moody's Caa1/стабільний;
  • рейтинг довгострокових депозитів в іноземній валюті за оцінкою Moody's Caa1/стабільний.Caa1/стабильный.

Послуги:

  • для клієнтів-фізичних осіб депозити, кредитування, платіжні картки, розрахунково-касове обслуговування, індивідуальні сейфи, онлайн-послуги, в т.ч. інтернет-банкінг, депозитарні послуги та торгівля цінними паперами, обмін валют, інкасо валют іноземних держав;
  • для клієнтів-юридичних осіб депозити та управління ліквідністю, кредитування та лізинг, торгове фінансування та документарні операції, в т.ч. аккредитиви, гарантії, факторинг та вексельні операції, розрахунково-касове обслуговування, компенсаційні програми за рахунок бюджету, інвестиційний банкінг, операції з цінними паперами (брокерська та дилерська діяльність, андеррайтинг, депозитарні послуги, управління цінними паперами), фонди фінансування будівництва (ФФБ).

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Єрмаков Сергій
Голова правління

Контакти

Діяльність

ІншеФінансування