Сільгосппродукт

Рослинництво, переробка, біогаз
7756

«Сільгосппродукт» — холдинг, який спеціалізується на зберіганні зерна, рослинництві (вирощування кукурудзи, пшениці, цукрових буряків), виробництві цукру, борошна та комбікормів, тваринництві. Група компаній «Сільгосппродукт» включає близько 30 компаній різного с/г напрямку.

Земельний банк — управляє близько 25 тис. га орендованої землі у трьох районах Київської області — Рокитнянському, Таращанському та Білоцерківському.

Голова правління — Юрій Бондарчук.

Профіль YouControl

Активи ГК «Сільгосппродукт»:

 • 25 тис. га орної землі;
 • елеваторні потужності;
 • борошномельне виробництво;
 • виробництво цукру;
 • виробництво макаронних виробів;
 • біогазовий завод.

Напрямки діяльності:

Рослинництво

Вирощування кукурудзи, пшениці, цукрових буряків.

Переробка

Виробництво цукру, борошна та комбікормів.

У ГК «Сільгосппродукт» входить Рокитнянський цукровий завод.

Зберігання

Усі 16 елеваторів ГК «Сільгосппродукт» у Київській та Вінницькій областях, що належать компанії ТОВ «Аграманта», було розпродано у 2015-2018 рр., щоб побудувати другу чергу біогазового заводу.

Читати по темі: Группа Сельхозпродукт планирует строительство элеватора в Киевской области

Комплекс виробництва електроенергії

Читати по темі: Запущен мощнейший биогазовый завод

Комплекс розташований на території 10,2 га у смт. Рокитне, Київської області на території Рокитянського цукрового заводу. Сумарна потужність двох когенераційних установок виробництва GE Jenbacher, Австрія складає 2382 МВт/год електричної енергії.

Читати по темі: Сельхозпродукт построит еще 5 биогазовых заводов

Група компаній «Сільгосппродукт» пройшла весь цикл реалізації проєкту, починаючи зі збору інформації, залучення інвестора, вибору технічних фахівців та генерального підрядника, і закінчуючи його комерційною експлуатацією. Результатом стало будівництво найбільшої на сьогодні біогазової станції в Україні.

Комплекс був побудований із залученням коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Загальна вартість проєкту становила 12 млн. євро. Генеральним підрядником будівництва біогазової станції виступила українсько-швейцарська компанія ZORG BIOGAS AG, яка є членом німецької біогазової асоціації.

Соціальна відповідальність:

Екологічна та соціальна відповідальність є одним із найважливіших напрямів розвитку Групи компаній «Сільгосппродукт». Компанія спрямовує свою діяльність на екологічно безпечний розвиток підприємств, інвестування у постійне вдосконалення технологій на виробництві та спрямовується до найкращих результатів шляхом спрямування зусиль на екологічний, соціальний та корпоративний розвиток компанії.

Основними засадами відповідної політики є:

 • відповідальна діяльність компанії відповідно до нормативних вимог та законодавства України у сфері охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища;
 • підвищення рівня промислової безпеки шляхом забезпечення повного технічного контролю за станом виробництва та використання кращого досвіду організації роботи з покращення умов та підвищення безпеки праці;
 • стійкий розвиток підприємств шляхом запровадження нових екологічно безпечних технологій, скорочення викидів та відходів на кожному етапі виробництва;
 • співробітництво із зацікавленими сторонами, громадськістю та населенням з питань діяльності компанії в галузі екологічної безпеки;
 • проведення навчання, професійної підготовки та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища.

Історія:

1999 р. — розпочалася історія компанії, коли було зареєстровано ВАТ «Сільгосппродукт». З моменту утворення Група проводила активну діяльність на ринку аграрної промисловості, поступово нарощуючи виробничі потужності за рахунок збільшення виробництва, а також консолідації з іншими агропромисловими підприємствами.

2014 р. — Група виконала амбітний інноваційний проєкт — будівництво комплексу з виробництва електроенергії з біогазу.

У планах компанії реалізувати проект із виробництва біоетанолу.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Бондарчук Юрий Викторович
Председатель правления

Контакти