Європейський Банк Реконструкції і Розвитку (ЄБРР)

Банківські послуги
5093

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) був заснований у 1991 р. Сьогодні банк працює у більш ніж 30 країнах — від Центральної та Східної Європи до Центральної Азії, а також у Південному та Східному Середземномор'ї — і є найбільшим інвестором у регіоні операцій.

Читати по темі: Финансовый бизнес-завтрак с EБРР, МХП, ТАС АГРО, Агровиста и Ощадбанком 

Банк інвестує у проєкти, які сприяють переходу до відкритої ринкової економіки, а також розвитку приватної та підприємницької діяльності.

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) надає допомогу у розвитку підприємницької діяльності. Завдяки фінансовим інвестиціям банку, бізнес-послугам та участі в обговоренні питань політики на високому рівні компанія має чудові можливості для сприяння розвитку економіки.

З усіх банків розвитку тільки ЄБРР має політичний мандат, який наказує йому надавати допомогу лише країнам «прихильним до принципів багатопартійної демократії, плюралізму та ринкової економіки і які проводять їх у життя». Найважливіше значення для діяльності банку мають також принципи охорони навколишнього середовища та відданість стійкій енергетиці.

ЄБРР діє на користь усіх своїх акціонерів — 65 країн, а також Європейського союзу та Європейського інвестиційного банку, — а не лише тих країн, які отримують його інвестиції.

Президент банку — Сума Чакрабарті.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Павлов Александр
Заместитель Главы в Украине в секторе финансовых учреждений
Петров Марина
Заместитель главы в Украине (инфраструктура и энергетика)
Лебединец Анна
Ведущий банкир департамента агробизнеса

Контакти