DuPont Pioneer

Насінництво
10017
 • Компанія DuPont Pioneer — провідний світовий розробник і постачальник сучасних технологій у галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників у більш ніж 90 країнах світу.
 • Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності та прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи сталого ведення сільського господарства у всьому світі.
 • Історія компанії DuPont Pioneer в Україні розпочалася у 1959 році, коли Микита Хрущов відвідав американський штат Айова. Він повернувся до СРСР із чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства. Крім цього, він привіз із собою гібриди кукурудзи торгової марки Піонер®, які придбав у Росуелла Гарста (Roswell Garst), ексклюзивного дистриб'ютора продукції Pioneer та прогресивного на той час фермера.
 • Завдяки цій історичній події у 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні (самозапилені) лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва.

  Історія

 • 1986 р. — компанія Pioneer офіційно розпочала свою діяльність в СРСР із закладки польових дослідів в Україні та Росії.
 • 1998 р. — компанія Pioneer відкрила своє представництво у м. Києві (Україна) та розпочала роботу з випробування нових гібридів кукурудзи та соняшнику.
 • 2001 р. — зареєстрована юридична особа ТОВ «Піонер Насіння Україна».
 • 2009 р. — компанія Pioneer оголосила про організацію науково-дослідного центру в с. Любарці, розташованого за 50 км від м. Києва. В рамках науково-дослідної діяльності компанія Pioneer проводить випробування насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку.
 • 2010 р. — компанія Pioneer офіційно відкрила науково-дослідний центр у с. Любарці для проведення випробувань та селекції спеціально адаптованих до агроекологічних умов України гібридів кукурудзи, соняшнику, озимого та ярого ріпаку.
 • 2011 р. — компанія Pioneer розпочала будівництво нового логістичного комплексу в с. Стасі Диканського району Полтавської області (Україна).
 • 2013 р. — відбулося офіційне відкриття заводу компанії Pioneer у с. Стасі Диканьківського району Полтавської області. 40 мільйонів доларів США — одна з багатьох інвестицій компанії, спрямованих на підтримку розвитку місцевого товарного виробництва насіння кукурудзи та соняшнику Піонер® та сприяння підвищенню продуктивності та ефективності вирощування цих культур українськими аграріями.

Оскільки у всьому світі у різних виробничих галузях з'являється підроблена продукція, компанія Pioneer дуже серйозно ставиться до цього питання і продовжує оперативно реагувати на випадки появи на ринку підробок.

 • У 2010 році компанія Pioneer першою серед насіннєвих компаній запровадила низку додаткових заходів, спрямованих на захист своєї продукції від підробок. Дистриб'ютори та споживачі можуть легко ідентифікувати оригінальну продукцію Піонер® завдяки технології розпізнавання IZON, яка дає змогу швидко переконатися в її справжності.
 • Технологія розпізнавання IZON дозволяє захистити споживачів України від підробок упаковок насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку завдяки нанесенню на них знаку із голографічним захистом.
 • Завдяки використанню передових технологій при виробництві продукції, інвестицій в інфраструктуру та нових засобів безпеки, компанія Pioneer надає своїм клієнтам найвищий рівень захисту від підробок, який є унікальним для даної галузі на сьогоднішній день.

Директор регіону Східна Європа DuPont Pioneer — Чаба Молнар.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Arlo Thompson
Томпсон Арло
Директор по исследованиям в Европе компании
Алехандро Муньоз, DuPont Pioneer
Муньоз Алехандро
Вице-президент
Сальников Владимир
Директор семенного завода «Стаси Насиння»
Кныш Николай
Бывший агроном предприятия «Стаси Насиння»

Команда

Литостанская Наталия
Руководитель проектов
Власюк Николай
Научный сотрудник компании
Барбиери Паоло
Региональный директор по Европе компании
Резниченко Сергей
Руководитель отдела маркетинга компании

Контакти