УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО

Рослинництво, виробництво борошна та цукру, тваринництво
32469

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» — вертикально-інтегрована агропромислова компанія, що спеціалізується на вирощуванні сільгосппродукції, виробництві цукру і борошна, а також тваринництві.

Земельний банк — 96 тис. га.

Топ 100 латифундистів України

Регіони діяльності: Вінницька, Житомирська, Черкаська області.

Керівник бізнесу — Роман Огородов.

Профіль Facebook

Профіль бізнесу «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО»

Читайте також: ТОП-10 виробників цукру в Україні 2017/2018 МР

До складу «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» входять «Агропродінвест» (керуюча компанія), «ПК Поділля», «ПК Зоря Поділля», «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2».

Структура «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО»

Виробництво цукру

Читайте також: ТОП-10 експортерів цукру 2018

Цукровий бізнес «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» представлено двома цукровими заводами (Крижопільський і Гайсинський цукрові заводи), розташованими у Вінницькій області.

Виробничий процес в компанії побудований таким чином, що переробка буряка триває 100 днів.

Цукрові заводи «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» сертифіковані за стандартом ISO 9001: 2008. Гайсинський цукровий завод сертифікований за схемою FSSC 22000.

За результатами виробничого сезону 2018/19 МГ Крижопільський цукровий завод переробив 1,25 млн т цукрових буряків, справив 171,2 тис. т цукру. Гайсинський цукровий завод переробив 940,7 тис. т цукрових буряків і виробив 120,6 тис. т цукру.

За обсягом виробництва цукру Крижопільський і Гайсинський цукрові заводи зайняли перше і друге місце.

Читайте також: ТОП-10 підприємств-експортерів цукру в 2017/2018 МР

Рослинництво

Читайте також: ТОП досягнень латифундистів в 2018 році

Виробничі підприємства «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» спеціалізуються на вирощуванні цукрових буряків, зернових і олійних культур, зокрема пшениці, кукурудзи, сої, соняшнику.

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» використовує «Електронний журнал агронома», за допомогою якого моніторить стан посівів і якість польових робіт. Також для моніторингу посівів компанія використовує безпілотні літальні апарати — квадрокоптера.

У 2018 року в «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» врожайність озимої пшениці склала 6,6 т/га, цукрових буряків — 65 т/га, кукурудзи — 10,2 т/га, сої — 3,9 т/га. «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» зібрала 130,4 тис. т зерна.

Елеватори

Для зберігання зібраного врожаю компанія має в своєму розпорядженні власними потужностями обсягом 120 тис. т. Також широко використовується технологія зберігання зерна в рукавах.

Переробка зернових

Читайте також: ТОП-10 виробників борошна 2017

Потужності компанії з переробки зернових представлені «Вінницьким комбінатом хлібопродуктів №2».

Основними напрямками роботи підприємства є виробництво борошна та манної крупи, повнораціонних кормів для худоби, птиці, риби.

За результатами 2018 року компанія займає перше місце в Україні за обсягами виробництва борошна і є найбільшим експортером цього продукту.

Продукція ВКХП №2 експортується в більш ніж 15 країн світу.

Молочне тваринництво

Поголів'я ВРХ становить 6,25 тис. голів, з яких 2,9 тис. — молочні корови. Основу стада складає голштино-фризька порода американської селекції.

В «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» досягнуто 100% показник вирощування нової корови за 24 місяці.

У компанії впроваджено «холодний» метод вирощування, відповідно до якого після народження кожен теля отримує індивідуальний будиночок-клітку, розташовану на відкритому просторі.

За результатами 2018 р. надій на корову становив 8,89 тис. кг, що практично на 50% перевищує середньоукраїнський показник.

За результатами 2019 р. валовий надій молока в компанії склав 27 353 тис. кг. Фактичний надій на фуражну корову на підприємствах «УПІ-АГРО» склав 9,02 тис. кг, що на 47% вище за середньоукраїнський показник (6,15 тис. кг).

У 2019 р. компанія почала реалізацію нетелей на внутрішній і зовнішній ринки. Всього було реалізовано близько 600 нетелей, з яких 97 голів було відправлено в Узбекистан.

Станом на 1 січня 2020 р. поголів'я великої рогатої худоби в компанії складає 6,7 тис. голів, з яких дійне стадо — 3 тис. голів.

Основу стада складає голштино-фризька порода американської селекції, яка сьогодні є найбільш продуктивною і домінуючою молочної породою в світі.

Cвинарство

М'ясний напрям представлено свинарським комплексом, розташованим в с. Городківка (Крижопільський район).

На свинарському комплексі компанії міститься 900 свиноматок, а виробництво товарних свиней в рік становить 12 тис. (Середня вага —150 кг).

Cоціальна відповідальність

Соціальна відповідальність «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» передбачає виконання зобов'язань щодо своєчасної виплати заробітної плати, сплати податків, виплати орендної плати, надання послуг по обробці землі. Соціальні інвестиції спрямовані на розвиток регіонів присутності, охорону навколишнього середовища, розвиток і захист персоналу.

З 2014 року в компанії працює «гаряча лінія» для пайовиків і співробітників, випускається корпоративна газета «Подільська родина».

З 2016 року «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» запустив безпрецедентний для України проект медичного страхування орендодавців «З турботою про Вас», який охоплює 35 тис. Застрахованих. В рамках страхового поліса застрахований може отримати медичну допомогу та медикаменти на суму 10 тис. Грн.

За період роботи проєкту (включаючи грудень 2017 г.) відбулося близько 79 тис. Страхових випадків, за якими застраховані отримали допомоги на 16,5 млн грн.

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» в рейтингах

2018 р. — третє і п'яте місце в рейтингу найбільших експортерів цукру; третє і шосте місце в рейтингу підприємств-експортерів цукру в 2017/2018 МР; третє місце в ТОП-10 виробників цукру в Україні 2017/2018 МР.

2017 р. — лідер рейтингу виробників борошна; друге місце в рейтингу ТОП-13 експортерів цукру 2016/2017 МР, друге місце в ТОП-7 виробників цукру України.

2016 р. — компанія увійшла в рейтинг найбільших експортерів цукру в 2015/16 МР.

Історія розвитку «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО»

2000 р. — покупка контрольного пакета акцій Крижопільського цукрового заводу та Вінницького комбінату хлібопродуктів №2.

2001 р. — придбання майнового комплексу Погребищенського цукрового заводу.

2002 р. — купили цілісний майновий комплекс Гайсинського цукрового заводу.

2003 р. — компанія створила підприємство «Новофастівське» в зоні Погребищенського цукрового заводу з земельним банком в розмірі 7 тис. Га. Крижопільський цукровий завод перевели на газ.

2004 р. — «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» створила «Продовольчу компанію «Поділля» на базі 9 агрофірм, розташованих в зоні Крижопільського цукрового заводу.

2006 р. — компанія створила продовольчу компанію «Зоря Поділля», що об'єднала Гайсинський цукровий завод і зону бурякосіяння.

2007 р. — проведено реконструкцію Гайсинського цукрового заводу зі збільшенням потужності переробки з 2,5 до 5 тис. т буряка на добу.

2008 р. — компанія здійснила модернізацію Крижопільського цукрового заводу зі збільшенням потужності з 5,5 до 8 тис. т буряка на добу.

2011 р. — «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» розпочала реалізацію проєкту по переходу Гайсинського та Крижопільського цукрових заводів з газу на вугілля.

2012 р. — компанія ввела в експлуатацію елеватор в м Городківка об'ємом зберігання 60 тис. т зерна. Добова потужність переробки Гайсинського та Крижопільського цукрових заводів збільшилася до 8 тис. т.

2014 р. — завершився основний етап проекту по перекладу парових котлів Гайсинського та Крижопільського цукрових заводів з газу на вугілля.

2015 р. — Гайсинський цукровий завод виробив понад 104 тис. т цукру і став найбільшим сахаропроізводящіх підприємством в Україні. Крижопільський цукровий завод виробив понад 90,7 тис. т і також увійшов до трійки лідерів.

2016 р. — компанія почала будівництво нового елеватора потужністю 68 тис. т в м.Гайсин Вінницької обл. Перша черга елеватора на 40 тис. Т з потужністю сушки 50 т / год введена в експлуатацію у вересні 2016 р.

2017 р. — «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» ввела в експлуатацію елеватор потужністю 68 тис. т в м.Гайсин Вінницької області.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Огородов Роман Олексійович
Генеральний директор
Семененко Артем
Комерційний директор групи компаній
Олексій Порошенко​
Порошенко Олексій Петрович
Партнер, стратегічний радник Agrohub, бенефіціар компаній «ПРАЙМ ІНВЕСТМЕНТС»,
Максименко Олександр. Фото Agrohub
Максименко Олександр
Директор із агробізнесу

Команда

Безкоровайний Юрій
Директор із цукрового виробництва
Шульга Анатолий Алексеевич
Заместитель гендиректора по работе с госорганами и связями с общественностью

Контакти

Структура компанії