Big Dutchman

Обладнання для птахівництва та свинарства
714

Компанія Big Dutchman є світовим лідером у сфері розробки та виробництва системного обладнання з утримання та годівлі для сучасного птахівництва та свинарства.

Профіль бізнесу Big Dutchman

Асортимент підприємства сімейного типу включає як традиційні системи годівлі  з комп'ютерним управлінням, так і обладнання для управління мікрокліматом, очищення відпрацьованого повітря та енергопостачання.

Компанія пропонує широкий спектр послуг, починаючи від будівництва невеликих сільськогосподарських підприємств і до реалізації комплексів замкнутого циклу.

При цьому в спектр послуг, що надаються компанією Big Dutchman, входять усі опції — від планування до запуску в експлуатацію.

Технічні рішення у галузі розведення комах та встановлення високотехнологічних теплиць завершують продуктову лінійку компанії.

Обладнання компанії експлуатується на всіх 5 континентах та у понад 100 країнах світу. Група Big Dutchman нещодавно досягла обсягу продажу близько 1,123 мільярдів євро.

Історія розвитку Big Dutchman

  • Історія компанії бере свій початок у 1938 році. Тоді засновники компанії з США винайшли першу у світі автоматичну систему годівлі.
  • Сьогодні головний офіс компанії знаходиться у місті Фехта. Тут працюють 850 осіб з усього штату компанії, що налічує близько 3.400 співробітників по всьому світу.
  • В Україні у м. Києві компанія працює вже більше 22 років. Колектив фахівців налічує більше 30 осіб. 

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти