Віктор і К

Виробництво соняшникової олії
18817

«Віктор і К»підприємство Кіровоградської області, яке спеціалізується на виробництві соняшникової олії, майонезу та інших харчових продуктів.

Продукція компанії випускається під торговою маркою «Королівський смак».

Відповідно до аналітичної системи YouControlзасновник та кінцевий бенефіціарний власник «Віктор і К»Віктор Король. Розмір внеску до статутного фонду: 58,19 млн грн (100%).

«Віктор і К» на Facebook

Віктор і К на YouControl

Профіль бизнесу «Віктор і К»

 

Виробництво харчової продукції

Під торговою маркою «Королівський смак» компанія виробляє та реалізує соняшникову олію, майонез, кетчуп та іншу продукцію томатної групи, а також овочеві консерви.

У вересні-липні 2016/17 МР «Віктор і К» увійшов до ТОП-5 найбільших виробників рафінованої олії з часткою на ринку 7%.

Експортний портфель компанії налічує понад 85 країн у Європі, Азії та Африці. Зокрема, «Віктор і К» у 2018 р. вийшла на ринки Німеччини, Бельгії, Танзанії, Кувейту, Гамбії, Гвінеї-Бісау, Фінляндії, Литви та Судану.

Виробничі потужності заводу — 700 т сировини за добу.

За 2018 р. «Віктор і К» переробила близько 100 тис. т соєвих бобів та виробила понад 75 тис. т соєвого шроту та 21,14 тис. т соєвої олії. У 2018 р. компанія «Віктор та К» експортувала близько 80% виробленого шроту. На експорті спеціалізується трейдингова компанія Brightford, що входить до складу групи. Вона зареєстрована у 2015 р. на Кіпрі.

Виробництво промислової продукції

Виробник рафінованої соняшникової та соєвої олії з повним циклом переробки «Віктор і К» пропонує такі види вторинної продукції власного виробництва:

  • фосфатидні концентрати  використовуються переважно для виробництва харчового лецитину в кондитерській та хлібобулочній промисловості, а також для виробництва комбікормів та кормових добавок у тваринництві;
  • жирні кислоти  основним ринком збуту жирних кислот є тваринництво: введення жирних кислот або сумішей з їх додаванням до раціону тварин дозволяє значно знизити собівартість кормів. Крім того, їх використовують у харчовій промисловості як інгредієнт у рецептурах, а також у миловарінні та для отримання гліцерину та стеарину;
  • шрот  використовується в тваринництві та птахівництві як джерело протеїну для виготовлення комбінованих кормів та кормових добавок.

Паспортна переробна потужність заводу — 600 т соєвих бобів на добу, тобто за безперервної роботи підприємство може переробляти за рік до 220 тис. т сировини та виробляти понад 150 тис. т соєвого шроту.

У 2018 р. експорт соєвого шроту становив 60,11 тис. т (частка на ринку  15,24%). Холдинг виробив 21,14 тис. т соєвої олії, тобто переробив близько 100 тис. т соєвих бобів та виробив понад 75 тис. соєвого шроту.

«Віктор і К» в рейтингах

2018 р. — четверте місце в ТОП-10 виробників соєвого шроту в Україні 2018; друге місце в ТОП-10 експортерів соєвого шроту з України.

Історія розвитку «Віктор і К»

1998 р. — створення компанії;

2001 р. — введення в експлуатацію цеху з переробки соняшника;

2002 р. — реєстрація торгової марки «Королівський смак»;

2017 р. —  «Віктор і К» на Кіровоградщині будує соєвий завод. Потужність заводу — 650 т переробки сої на добу

Липень 2017 р. — компанія отримала сертифікати халяльності. На підставі новостворених сертифікатів, соняшникова олія, майонези та майонезні соуси, томатна продукція, гірчиця, смажені насіння та оцет відповідають ісламським релігійним вимогам, тобто є халяльними і можуть вільно вживатися послідовниками ісламу. Також «Віктор і К» ввела в експлуатацію потужний завод з переробки соєвих бобів.

2018 р. — компанія почала експортувати продукцію на ринки Фінляндії, Литви, Судану, Німеччини, Бельгії, Танзанії, Кувейту, Гамбії та Гвінеї-Бісау.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Король Виктор Михайлович
Генеральный директор компании
Король Максим
Керуючий директор «Королівського смаку»