П'ятидні

Виробництво зернових та олiйних технiчних культур
4480

Компания «П'ятидні» займається виробництвом зернових, олійних, а також технічних культур.

Директор — Діброва Валерій.

Земельний банк — 18 тис. га.

Профіль бинеса «П'ятидні»

«П'ятидні» складається з п'яти виробничих підрозділів-ділянок: «П'ятидні», «Устилуг», «Хобултова», «Колона», «Окорськ».

Рослинництво

Основні культури: пшениця, кукурудза, соя та ріпак. Господарство обробляє 18 тис. га землі і виробляє 8% валової продукції сільського господарства Волинської обл.

Результати в поле 2020 г. — для озимої пшениці в господарстві врожайність склала 7,5-8 т/га при запланованих 9 т/га. Урожайність сої — близько 3 т/га, ріпаку отримали 3,5 т/га, гороху зібрали 3 т/га.

Тваринництво

Поголів'я свиней компанії «П'ятидні» — понад 700 голів.

Зберігання

«П'ятидні» має 2 елеватори загальною потужністю 100 тис. т, насіннєвий завод та власні тепловози, що забезпечують логістичні потреби на залізниці.

Компанія травнем 2017 року відкрила насіннєвий завод з продуктивністю 10 т/год. Завод виробляє насіння пшениці, сої та гороху.

Логістика

У структурі підприємства є своя служба експедиції. Залізничний парк компанії «П'ятидні» на 2020 р налічує 114 вагонів-зерновозів і три тепловоза. Без справи залізничний транспорт не простоює і в міжсезоння, завдяки співпраці з компанією «Кернел».

У 2018 р. «П'ятидні» придбали 10 автомобілів-зерновозів шведського виробництва, в компанії працює й інший автотранспорт.

Історія розвитку «П'ятидні»

2005 р. — заснування «П'ятидні».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти