Волочиськ-Агро

Вирощування цукрових буряків, зернових та виробництво молока
4601

«Волочиськ Агро» — один з провідних виробничих підрозділів агрохолдингу «Астарта-Київ».

Керівник — Володимир Іванович Турчинець.

Головний агроном — Ігор Михайлович Ткачук.

Профіль YouControl

Профіль підприємства:

Рослинництво

У 2015 р. підприємство посіло 8 та 16 місце на основі чистого доходу та на основі чистого прибутку компаній відповідно до ТОП найприбутковіших агрокомпаній з вирощування зернових культур.

Підприємство займається вирощуванням насінням пшениці озимої. Підприємство вважає цей напрямок ефективним.

Цукрове виробництво

До складу підприємства входить Наркевичський цукровий завод з 2008 р. У 2016/2017 МР Наркевичський цукровий завод виготовив 68,8 тис. т цукру та переробив 469,6 тис. т цукрових буряків.

День 2. Тернопольская и Хмельницкая области: Агропродсервис и Наркевичский сахарный завод

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За словами головного агронома агрофірми Ігоря Ткачука, з приходом «Астарти» на Хмельниччину перший рік усі підрозділи працювали окремо, а у 2009 р. рішенням правління компанії було створено агрофірма «Волочиськ-Агро».

Експорт та логістика

До складу підприємства входить Войтовецький елеватор. Підприємство ввело в експлуатацію елеватор у 2010 р. Потужність одноразового зберігання — 65 тис. т.
Елеватор працює переважно із зерном господарств компанії «Астарта».

Войтовецький елеватор Волочиськ-Агро компанії «Астарта-Київ» знаходиться у Хмельницькій області у селищі Войтівці. Зерносховище порівняно молоде. Як розповів його директор Василь Колесник, підприємство розпочали будувати у 2009 р. на місці колишньої бази сільгосптехніки.


АгроЭкспедиция по элеваторам 2016. День 1. Хмельницкая область
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Команда

Контакти