Amazone

Виробництво та постачання до України сільськогосподарської техніки
1641

Дочірнє підприємство міжнародної групи Amazone, що спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки.

Продукція

  • Розподільники мінеральних добрив
  • Техніка захисту рослин
  • Обробка ґрунту
  • Ковзанки
  • Механічна посівна техніка
  • Пневматична посівна техніка
  • Високопродуктивна посівна техніка
  • Техніка точного висіву
  • Комунальна техніка

Історія розвитку Amazone

1883 р. — заснування фірми Amazone Генріхом Драйєром.

1891 р. — розробка зерноочисної машини з найменуванням Amazone.

1894 р. — перший плуг (передковий плуг) від Генріха Драйєра.

1901 р. — постачання 5000-ї Amazone.

1904 р. — постачання 10000-ного зерноочисника. Перший культиватор Siegfried від Генріха Драйєра.

1907 р. — введення в експлуатацію першої парової машини для приведення в дію верстатів.

1910 р. — перша картоплесортувальна машина Federkraft від Генріха Драйєра.

1913 р. — будівництво колишньої столярної майстерні (2.250 кв. м.), вільнонесучої.

1914 р. — постачання 50.000-ї зерноочисної машини.

1915 р. — заявка на отримання патенту на вальцевий розподільник мінеральних добрив Michel від Генріха Драйєра.

1917 р. — перші продажі вальцьових розподільників добрив Michel.

1934 р. — будівництво слюсарної майстерні.

1935 р. — будівництво кузні (960 кв. м.) з прибудованим складом для заліза з 500 кв. м. (сьогодні запасний склад).

1936 р. — будівництво дров'яного складу (сьогодні інструментальна база) 1500 кв. м.

1937 р. — заснування котельного приміщення з паровою машиною потужністю 300 к.с. та з власним електропостачанням.

1942 р. — перша картоплезбиральна машина S 42. 

1949 р. — перша сівалка AMAZONE D1. Перший розподільник добрив AMAZONE. 

1956 р. — велика пожежа в Гасті (згорів увесь цех фарбування, а також більша частина складу з усією продукцією). Заснування другого заводу у Делменхорст-Хойкенкампі.

1957 р. — ,удівництво нової «фарбувальні» (сьогодні кінцеве складання ZA). Перша частина будівництва заводу в Худі/ ініціатива дипл. інж. Генріха Драйєра.

1958 р. — перший навісний дводисковий розподільник добрив AMAZONE-ZA.

1959 р. — завершення будівництва будівлі для монтажу ZA в Гасті.

1961 р. — компанія стає лідером ринку з продажу відцентрових розподільників у Німеччині.

1966 р. — компанія стає лідером ринку з продажу сівалок AMAZONE D4.

1966 р.  — перша вібраційна борона і перша сучасна посівна комбінація RE-D4.

1969 р. — перший зубчастий ущільнювальний каток і перший механізм перемикання технологічної колії. Перший обприскувач AMAZONE S 400.

1970 р. — купівля заводу у Форбаху/Франція (AMAZONE Machines Agricoles S.A.).

1975 р. — відкриття нового відділу з виготовлення полімерних деталей у Гасті.

1979 р. — перший ротаційний культиватор AMAZONE KG із зубами з агресивним кутом атаки.

1980 р. — перший дводисковий розподільник добрив AMAZONE ZA-U зі змінними дисками (ширина захоплення 24 м).

1983 р. — заснування AMAZONE Ltd. у Харворті/Англія. Завершення будівництва павільйону для розподільників (дослідження та розробки) у Гасті.

1984 р. — купівля підприємства з будівництва млинів у Худі площею 2,5 га площі та перебудова на завод Hude-Nord.

1987 р. — перша сівалка точного висіву AMAZONE-ED.

1989 р. — купівля власної збутової компанії AMAZONE S.A. у Мері/Франція.

1990 р. — Перший дводисковий розподільник добрив AMAZONE ZA-M з шириною захвату до 36 м.

1992 р. — Перша лабораторія для тестування добрив та телефонне консультування клієнтівПерший причіпний обприскувач AMAZONE UG.

1993 р. — Перша сівалка точного висіву AMAZONE Primera з долотоподібними сошниками. Завершення будівництва будівлі інженерного бюро та центру навчання у Гасті.

1994 р. — Завершення будівництва двоповерхового монтажного павільйону для обприскувачів у Гасті.

1995 р. — Перший розподільник добрив із супутниковим керуванням через бортовий комп'ютер (DGPS). Перша пневматична сівалка AMAZONE AD-P. Заснування виробничої компанії ЗАТ "Євротехніка" в Самарі (Росія).

1996 р. — Заснування збутової компанії AMAZONE MW у Познані (Польща).

1997 р. — Будівництво центрального складу запасних частин в Гасті.

1998 р. — Заснування збутової компанії AMAZONE Ukraina у Києві (Україна).Заснування збутової компанії AMAZONE Yugo у Новий Сад (Югославія). Придбання заводу BBG у Лейпцигу.

1999 р. — Будівництво нової фарфорової катафоретичної лінії в Гасті. Впровадження концепції землеробства 3C.

2000 р. — Будівництво нового випробувального павільйону в Гасті.

2001 р. — Культиватор Centaur для диференційованої обробки ґрунту (срібна медаль Agritechnica). Інтелектуальний механізм перемикання форсунок на обприскувачі (срібна медаль Agritechnica).

2002 р. — Відкриття виставкового центру Active у Худі. Перший високопродуктивний посівний комплекс Cirrus.

2003 р. — 120 років AMAZONE. Перша фірмова виставка AMAZONE та «День відкритих дверей».

2004 р. — Розширення відділу логістики та додатковий виїзд у Гасті. Придбання заводу з виробництва бетонних конструкцій у Худі Ост (BBG Hude), включаючи колишній цегельний завод.

2005 р. — Будівництво двох нових павільйонів у Лейпцигу. Нова лінія катафоретичного фарбування у Форбаху. Повністю автоматичне перемикання секцій GPS-Switch (срібна медаль Agritechnica).

2006 р. — Контрольний пакет акцій у ЗАТ «Євротехніка» в Самарі (Росія). Перша високопродуктивна сівалка Citan із шириною захвату до 12 м. Заснування власної збутової компанії AMAZONE OOO у Москві. Двохсоттисячна сівалка.

2007 р. — Придбання колишнього заводу будівель, що швидко зводяться в Леєдені з площею павільйонів 5.000 м². Підстава дочірнього підприємства AMAZONE Technologie Leeden (ATL). Перша система з переднім баком для навісних обприскувачів UF. Сівалка точного висіву EDX 9000-T із системою дозування та укладання насіння Xpress (золота медаль Agritechnica).

2008 р. — 50 років «Розподільник Amazone ZA» – 700 тис. проданих розподільників ZA 125-річний ювілей підприємства у Хасберген-Гасті. Заснування Фонду AMAZONE. Відкриття нового навчального центру ActiveCenter у Хасберген-Гасті. 50 тис. ротаційних культиваторів та ротаційних борін продано за 30 років.

2009 р. — Розширення центрального складу запасних частин в Хасберген-Гасті. Нове виробниче підприємство в Худі-Альтмоорхаузені для збирання високопродуктивних машин. Відкриття нової французької філії AMAZONE в Оно із сервісним центром ServiceCenter та навчальним центром ActiveCenter. Заснування збутової компанії KFT Ungarn в Угорщині. Впровадження концепції сталого розвитку Envirosafe. Термінал CCI-ISOBUS з універсальною концепцією управління (золота медаль Agritechnica). Перший обприскувач UX eSpray із сервоприводом Нові сівалки з долотоподібними сошниками Cayena та Condor до 15 м. Нові розподільники ZA-M із системою Safety-Set. Нові сівалки EDX 6000-T із системою дозування та укладання насіння Xpress.

2010 р. — Відкриття нового тестового павільйону для розподільників у Гасті. Відкриття нового навчального центру ActiveCenter у Amazone Ltd. у Харворті (Англія). Нова косарка-підбирач Profihopper 4WDi з інтелектуальним повним приводом. Розширення асортименту сівалок точного висіву EDX трьома новими навісними машинами. Ювілейна акція Goldline — 100 тис. проданих активних посівних комбінацій. Старт виробництва нових самохідних обприскувачів Pantera 4001

2011 р. — Нова косарка-підбирач Profihopper 4WDi PowerCompactor. Нова соло-сівалка Citan із шириною захвату 6 м. Новий ISOBUS-термінал AMATRON 3 з GPS-Switch та GPS-Track. Новий ISOBUS-термінал AMAPAD із концепцією аграрних додатків. Нова програма WindControl HeadlandControl для відцентрових розподільників. Нова система менеджменту залишків препарату AcuraSpray з додатком SmartRefill та WorkToZero.Нова електрична система ввімкнення AmaSelect. Нова система зовнішнього очищення штанг обприскувача BoomWash. Автоматичне керування Pantera. Новий системний носій VarioTrail 6000 з інтегрованим механізмом кріплення для EDX та Citan.

2012 р. — Два нові складальні павільйони на заводі AMAZONE Technologie Leeden (ATL). Нова установка для нанесення порошкових покриттів, новий складський павільйон із багатоярусним складом у Лейпцигу.
Розширення виробництва — три нових павільйони на заводі в Худе-Альтмоорхаузені. «Гран-прі» за самохідний обприскувач Pantera на виставці Techagro у Брно (Чехія). Срібна медаль за обприскувач Pantera на виставці «Агросалон» у Москві. День поля «Amatechnica 2012» у Хасберген-Гасті з більш ніж 5 тис. відвідувачів. Новий причіпний культиватор, що мульчує, Cenius-T з шириною захвату 3 м, 3,5 м або 4 м. «pro-пакет» для внесення рідкого гною за допомогою компактних дискових борін Catros 5001-2/6001-2. Новий причіпний обприскувач UX 11200 із фактичним об'ємом бака 12тис. літрів.

2013 р. — Ювілей -130 років AMAZONE. Ювілей — 150 років виробництва сільськогосподарської техніки у Лейпцигу. Ювілей — 30 років AMAZONE Ltd. у Харворті (Англія). 1 мільйон проданих розподільників AMAZONE. Євротехніка в Самарі (Росія) стає стовідсотковим дочірнім підприємством групи AMAZONE. Срібна медаль виставки «demopark 2013» за ротор точного різання SmartCut на Profihopper та Grasshopper. Перемога у номінації «Найкраща сільськогосподарська машина 2013» розподільника ZG-B 5500 на виставці «Золота осінь 2013» у Москві.Прем'єра навісного повнооборотного плуга AMAZONE Cayron 200. Новий розподільник ZA-TS із шириною захвату до 52 м та інтегрованим у диски пристроєм для прикордонного розподілу AutoTS. Новий культиватор Cenius TX із шириною захвату 6 м та 7 м. Нові сівалки Cirrus 03 із шириною захвату 3 та 6 м. Новий самохідний обприскувач Pantera 4502 із фактичним об'ємом бака 4,8 тис. літрів. Нова технологія Strip Till із XTill для внесення мінеральних добрив (у кооперації з Vogelsang). Нове інтерактивне навчання «E-Learning» для механізаторів.

2014 р. — 750 тис. проданих дводискових розподільників ZA. Відкриття технічного центру для досліджень та розробок у Хасберген-Гасті. Новий виробничий павільйон для повнооборотних плугів Cayron на заводі Лейпцигу. Удосконалення тренувального центру у Худі. Новий логістичний центр у Текленбург-Леєдені. Премія iF product design award 2014 за самохідний обприскувач Pantera 4502. День поля «Amatechnica 2014» у Хасберген-Гасті з 5.500 відвідувачів. Світовий рекорд AMAZONE в галузі захисту рослин: 1.032 га за 24 години з UX 11200. Культиватор Cenius TX із шириною захвату 4 та 5 м. Розподільник ZA-TS з новими розмірами. Новий самохідний обприскувач Pantera 4502-H з гідравлічним регулюванням висоти для шасі та кліренсом до 1,7 м.

2015 р. — Установка нового лакофарбового обладнання в Худі-Альтмоорхаузені. Відкриття філії Amazone у Тяньжині (Китай). Постачання 1000-ої косарки-підбирача Profihopper 5 покоління. Новий розподільник добрив ZA-V з максимальною шириною захвату 36 м та електричним пристроєм Limiter V+. Нові ISOBUS-сівалки AD-P Special та AD-P Super із сервоприводом дозування. Нова сівалка точного висіву ED 3-го покоління. Нова, важка компактна дискова борона Certos з інтегрованим шасі та шириною захвату 4, 5, 6 та 7 м. Золота медаль за розподільник добрив ZA-TS 3200 Profis на виставці AGROmashExpo 2015 у Будапешті.Ковзанка Cracker-Disc як нова опція для ротаційних культиваторів і ротаційних борін KE, KX, KG. Ковзанка з шинами Matrix і подвійна U-профільна ковзанка як нові опції для компактних дискових борон Certos TX і культиваторів Cenius TX, що мульчують. Новий цифровий контрольний стенд EasyCheck для визначення поперечного розподілу добрив відцентровими розподільниками (срібна медаль Agritechnica). Нова система сенсорних форсунок AmaSpot із інжекторними форсунками зі зниженням зносу (срібна медаль Agritechnica). Нова система GPS-Switch з AutoPoint для пневматичних сівалок (срібна медаль Agritechnica). «Машина року 2016» — новий розподільник добрив Amazone ZA-TS з Argus Twin. Найкраща сільгоспмашина в категорії «Техніка для внесення добрив та догляду» на виставці «Золота осінь-2015» у Москві — розподільник добрив ZA-M 1500. Розкидач піску та солі E+S з новим комп'ютером управління EasySet.

2016 р. — Придбання заводу з виробництва плугів Vogel & Noot в угорському місті Мошонмадьяровар. Придбання площі 24 га у промисловому районі міста Брамше. Відкриття випробувального центру у Хасберген-Гасті. Крістіана Драйєра обрано новим головою правління VDMA Landtechnik. День поля Amatechnica 2016 у Хасберген-Гасті з 6 тис. відвідувачами Золота медаль за систему сенсорних форсунок Amaspot на виставці Агросалон 2016 у Москві. Срібна медаль за сівалку Primera DMC 12001-2C на виставці Агросалон 2016 у Москві Срібна медаль за компактну дискову борону Catros+ 12003-2TS на виставці «Агросалон 2016» у Москві. Золота медаль за розподільник ZA-V на виставці Polagra-Premiery у Познані. Дві нагороди за інновації на виставці AgromashExpo 2016 у Будапешті. Нове динамічне посекційне включення DynamicSpread до 128 секцій для розподільників ZA-TS Hydro та ZG-TS Hydro. Нова система пофорсуночного включення AmaSelect для секцій 50 см для причіпних обприскувачів UX та самохідного обприскувача Pantera. Новий навісний оборотний плуг Cayros Нові компактні дискові борони Catros Special. Нові напівпричіпні компактні дискові борони Catros+TX. Новий бункер XTender для одночасного внесення добрив та/або посівного матеріалу при обробці ґрунту. Новий дисковий каток для пасивної обробки ґрунту.Нова механічна посівна комбінація Cataya Super із новими дводисковими сошниками TwinTec Нова ротаційна борона KE 01 та ротаційний культиватор KG 01/KX 01. Причіпні посівні комбінації Cirrus 6003-2 та 6003-2C з новими дводисковими сошниками TwinTeC+.Нові причіпні посівні комбінації Cirrus 4003-2 та 4003-2C. Новий розкидач для зимових робіт E+S H 751

2017 р. — Ювілей 100 років розподільників Amazone.Ювілей 25 років служби з підбору добрив Amazone Düngeservice. Ювілей – 10 тис. проданих обприскувачів UX. Офіційне відкриття нової катафоретичної лінії фарбування на заводі в Худе-Альтмоорхаузені. Відкриття нового виробничого павільйону на АТ Євротехніка в Самарі. Відкриття нової філії Amazone у Габлінгені. Закладка першого каменю для будівництва нового заводу Amazone у Брамші. Відкривання центру Spreader Application Center. Російський День поля Amatechnica у Самарі. — перемога в номінації «Машина року 2017» посівної комбінації Cataya. Срібна медаль Agritechnica за нову систему ведення штанги ContourControl із функцією SwingStop pro для обприскувачів. Срібна медаль Agritechnica за нову систему SmartService 4.0 із використанням віртуальної та доповненої реальності для проведення навчання, сервісного та технічного обслуговування. Срібна медаль Agritechnica за нову універсальну платформу для обміну даними agrirouter (у кооперації із DKE-Data GmbH & Co. KG та іншими виробниками сільгосптехніки). Перемога у номінації «Машина року 2018» причіпного обприскувача UX 01. Нове покоління причіпних розподільників ZG-TS 01 Нова система WindControl з розробки професора Карла Вільда, HTW Dresden, для використання розподільників ZA-TS та ZG-TS у важких вітряних умовах. Нова система FlowCheck для контролю вихідних отворів на підвісних розподільниках ZA-TS.Новий навісний обприскувач UF 2002 Нове покоління причіпних обприскувачів UX 01 Super. Новий обприскувач Pantera 4502 із новими нормами токсичності Tier 4 final. Нова компактна дискова борона Catros XL. Новий комбінований агрегат CEUS. Нова система швидкої заміни робочих органів C-Mix-Clip для культиватора Cenius. Нова подвійна дискова ковзанка. Нові напівпричіпні оборотні плуги Cayros Новий бункер XTender-T з одновісним шасі. Нова механічна насадна сівалка Cataya Special Нова пневматична насадна сівалка Centaya Super. Нова пневматична насадна сівалка AD-P 01 Special. Новий розкидач для зимових робіт E+S 301 та E+S 751.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти