Чеський виробник сільгосптехніки анонсував випуск оновлених моделей дискаторів

Чеський виробник сільгосптехніки BEDNAR анонсував випуск оновлених моделей дискаторів Swifterdisc XE.

Про це пише Traktorist.ua.

Згідно з повідомленням, моделі дискаторів Swifterdisc XE 2022 матимуть новий спосіб розвороту. У порівнянні з попередніми моделями тепер під час розвороту піднімається тільки дискова секція, а транспортні та опорні колеса, а також катки залишаються в робочому положенні.

«Така конструкція усуває негативне навантаження на зчіпку та розвантажує трактор, коли агрегат розвертається. Більше того, вона запобігає небажаним коливанням і робить весь процес розвороту швидшим і комфортнішим», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що агрегат Swifterdisc XE оснащений подвійними опорними колесами перед робочою дисковою секцією. Передні подвійні опорні колеса допомагають стабілізувати дискатори на високих швидкостях. Задні ковзанки оснащені паралелограмом.

«Ця конструкція гарантує, що коли дискатор оснащується саме таким видом ковзанок, обидва ряди ковзанки завжди рівномірно притискаються до ґрунту. Великою перевагою є те, що не потрібно витрачати багато часу, щоб відрегулювати задні ковзанки під певні польові умови», — зазначається у повідомленні.

Дискатори Swifterdisc XE 2022 доступні з двома варіантами робочої ширини: 10 та 12,4 м. Фахівці Bednar відзначають, що агрегат із шириною 12,4 м є ідеальним варіантом для контрольованого сільського господарства (Controlled traffic farming – CTF) завдяки своїй робочій ширині. Додаткові 20 см з кожного боку сприяють достатньому перекриттю кожного проходу.

Нагадаємо, що наступного року компанія BEDNAR представить дві нові моделі культиватора Versatill: навісні моделі з робочою шириною від 4,05 до 5,85 м Versatill VN_L, а також напівпричіпні універсальні моделі VO_L з робочою шириною 6 м та 7,5 м.

Виконано за допомогоюDisqus