У МВС заявили про замах на вбивство Романа Лещенка

Правоохоронці України запобігли спробі вбивства міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

Про це йшлося на екстреному брифінгу міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського.

За словами міністра внутрішніх справ, замах на Романа Лещенка був пов'язаний із його діяльністю у 2018 р. до того, як він отримав державну посаду.

Зазначається, що основним замовником був громадянин США, а також громадянка України.

Вони шукали кілера для вбивства на замовлення колектора, який нібито заборгував громадянину США $150 тис. Пізніше вони замовили вбивство Романа Лещенка.

Глава МВС запевнив, що поліція має у своєму розпорядженні всі дані, записи на підтвердження цього. Зазначається, що злочин мав статися вже після того, як громадянин США виїхав би з країни. З цієї причини правоохоронці затримали замовника.

Згідно з відеоматеріалами із зустрічі кілера та замовників, наданими правоохоронцями, громадянин США прямо не говорив про вбивство, але фактично наполягав на цьому.

Сам Роман Лещенко про замах дізнався за деякий час до брифінгу. Основним мотивом замовника, за словами голови МВС, були гроші.

Наразі громадянинові США, а також громадянці України пред'явлено підозри за чотирма статтями КК України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus