ARIA Commodities відвантажила партії пшениці до Туреччини та кукурудзи до Південної Кореї

Компанія ARIA Commodities Ukraine продовжує збільшувати обсяги експорту зерна з України.

Про це розповів голова Black Sea Trading та директор ARIA Commodities Ukraine Олег Левченко у коментарі для Latifundist.com.

Він зазначив, що компанія на попередньому тижні відвантажила до Туреччини судно m/v Horizon із 30 тис. т продовольчої пшениці.

«Відвантаження зернової традиційно відбулося з терміналу «Ніка-Тера». Крім того, оптимістично для нас, 33 тис. т кукурудзи було успішно довантажено з терміналу «Нептун» на судно Bahri Grain з країною призначення Південна Корея», — прокоментував директор ARIA Commodities.

За словами Олега Левченка, це перший та досить успішний досвід співпраці ARIA Commodities з корейськими покупцями.

Він наголосив, що компанія з початку 2020/21 МР експортувала без демереджів близько 300 тис. т пшениці, ячменю та кукурудзи.

Нагадаємо, що стартує новий навчальний курс освітньої платформи «Культиварій» «Цариця Полів» — профільний широкомасштабний курс, що охоплює повний операційний цикл кукурудзи від підбору насіння до продажу в порту.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus