Ціни на кукурудзу в Україні стабільні, на пшеницю залишаються на найвищих рівнях — аналітики

На українському ринку ціни на кукурудзу залишаються стабільними.

Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Зазначається, що котирування кукурудзи показали незначне просідання, втративши підтримку ринку пшениці. Грудневий ф'ючерс на американську кукурудзу знизився на $0,01 за бушель, а на чорноморську зернову на $4,75 за т.

Згідно з повідомленням, виробництво етанолу в США зросло порівняно з попереднім тижнем на 19 тис. барелів на добу, тоді як рентабельність його виробництва досягла рекордних рівнів. США продали чергову партію кукурудзи у розмірі 100 тис. т до Мексики.

За словами аналітиків, ціни на українському ринку пшениці залишаються на найвищих рівнях.

«Котирування пшениці за підсумками вчорашніх торгів показали просідання, яке пояснюється переважно закриттям позицій учасниками ринку напередодні святкових днів у США за відсутності істотних змін у фундаментальних факторах впливу», — прокоментували експерти.

Зазначається, що грудневий ф'ючерс у Чикаго знизився на $0,2 за бушель, ціна на європейську пшеницю знизилася на €5,25 за т, а на чорноморську на $1,5 за т. У Barva Invest наголошують, що ринок продовжує отримувати підтримку від побоювань з приводу потенційних експортних обмежень у Росії та ризиків для врожаю в Австралії через надмірні опади.

Нагадаємо, що у другій декаді відбулося незначне похолодання, зумовлене вторгненням холодних повітряних мас із півночі Європи. Стан озимих культур добрий і задовільний. Завершується збирання зернових та зернобобових культур, а також сівба озимих зернових культур.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus