Latifundist.com оновлюється. Українська стає основною мовою сайту

Latifundist.com обновляется. Украинский становится основным языком сайта
Latifundist.com обновляется. Украинский становится основным языком сайта
Джерело фото: Latifundist.com

Відтепер українська мова основна на сайті Latifundist.com та в соцмережах.

Такий перехід ми анонсували декілька разів. Наші читачі помітили, що в останні місяці українська версія сайту поступово наповнювалась. Повноцінний перехід був питанням часу. Сьогодні, 1 грудня, ми це зробили.

Це свідоме рішення, а не лише вимога закону чи часу. Воно вимагало додаткових людських ресурсів, витрат. Але ми до цього готові.

Тож відтепер усі публікації та інформація на Latifundist.com і у наших соціальних мережах створюватимуться українською. У російськомовній та англомовній версіях поширюватиметься частина контенту. 

У цьому процесі ми будемо помилятися, виправляти технічні нюанси. Тому будемо вдячні за терплячість, підтримку і дружнє поплескування по плечу при зустрічах.

Костянтин Ткаченко

головний редактор Latifundist.com

«Улітку Latifundist.com відсвяткував 10 років. Ми провели стратегічну сесію, де остаточно прийняли рішення про українізацію сайту. Насправді, команда давно рухалася у напрямку української як базової. Це і внутрішня історія, і не буду лукавити — до цього нас підштовхнули читачі. Що стосується російськомовної версії, то вона лишиться приблизно на рівні 30% від загального контенту»

За 10 років Latifundist.com опублікував великий масив інформації. Одномоментно перекласти його неможливо. Тож деякі розділи в українській версії, зокрема, Досьє та Компанії, певний час будуть наповнюватись.

Софія Ярошенко

заступник головного редактора Latifundist.com

«1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, і сьогодні, саме 1 грудня наше видання починає працювати українською на повну. Всі матеріали та новини будуть видаватися українською. Ми давно готувалися до цього моменту. Тому, дорогі читачі, вирушаймо разом далі. Слава Україні!»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus