FAO прогнозує збільшення споживання зернових у 2021/22 МР

Зерно пшениці
Зерно пшениці
Джерело фото: Latifundist.com

Очікується, що наступного сезону, на ринку зернових виросте споживання пшениці.

Про це повідомляє The Food and Agriculture Organization (FAO)

У FAO повідомили, що споживання зернових у 2021/22 МР може збільшитись на 1,7% у порівнянні з минулим роком. Відтак ця цифра може становити 2,8 млрд т.

Раніше у листопаді цього року у FAO прогнозували, що споживання зерна навпаки знизиться на 1,8 млн т. Це пояснюється тим, що пшеницю на європейському ринку для кормових цілей витісняють інші фуражні зернові, — наприклад кукурудза. Проте у зв'язку з високим попитом пшениці у світі очікується приріст цієї культури на 2% проти минулого року. Споживання фуражного зерна очікується на рівні 1514 млн т.

Припускається, що споживання фуражних зернових у світі наступного сезону збільшиться на 1,6% у порівнянні з 2020/21МР.

Експерти FAO відзначають, що збільшення споживання зернових культур пов'язане зі зростанням обсягів використання фуражної кукурудзи в Бразилії, Китаї та США, а також зростанням виробництва етанолу в Бразилії та Штатах.

Нагадаємо, що ціни на українську пшеницю знижуються через тиск з боку чергової хвилі COVID-19. Вартість пропозицій української пшениці з протеїном 11,5% FOB Бердянськ із постачанням у грудні знизилися на $5 за т проти п'ятниці 26 листопада — до $320 за т, тоді як на протеїн 12,5% — знизилися на $4 за т до $321 за т. 

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus