Агрейн на 90% завершив перехід на техніку одного бренду

В групі компаній «Агрейн» на 90% завершили перехід на техніку одного бренду.

Про це розповів директор з інновацій «Агрейн» Кирило Дружинін під час круглого столу на тему «Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій», передає кореспондент Latifundist.com.

«Якщо дивитися на техніку як на засіб полегшення роботи і скорочення витрат — це технологічна революція, яка коїться на наших очах. В цьому році ми поставили перед собою задачу не тільки зробити так, щоб техніка їздила по лініях, — це вже не є чимось новим, — а ми ще й підготували всі лінії навігації і тепер техніка може сама розвертатися. Крім того, у співпраці з одним із великих виробників, зараз тестуємо технологію strip-till разом з технологією autopass. Ця технологія записує весь рух робочих органів і в подальшому будь-яка техніка, яка буде заходити на це поле, зможе ходити по цих робочих лініях», — розповів Кирило Дружинін.

Він додав, що перехід на один бренд техніки дасть змогу використовувати ті технології, які ще 2-3 роки тому здавалися нереальними. В майбутньому, безпілотна техніка призведе до того, що керування перейде від тракториста до оператора техніки.

Про технічну революцію під час круглого столу розповів і керівник відділу точного землеробства та телеметрії в Україні, Молдові, Скандинавії та Прибалтиці CNH Україна Микола Чорнонос. Він поділився прогнозом аналітиків, що вже за 10 років третина операцій з ґрунтообробки, обприскування та збирання врожаю будуть повністю автономними.

«В ЄС вже створюється законодавче підґрунтя для цього. Наприклад, дозволена робота автономних машин зі швидкістю до 6 км /год на необгородженій території. Якщо  територія обгороджена, то допускається робота таких машин зі швидкістю 16 км/год. Автономні машини вже поруч», — зазначив Микола Чорноніс.

Нагадаємо, що посівні комплекси Väderstad Spirit у варіантах із робочою шириною 6 м, 8 м або 9 м забезпечують високу точність і продуктивність висіву різноманітних культур. Точна глибина висіву насіння у ґрунт здійснюється за допомогою дводискових сошників великого діаметру (380 мм).

Виконано за допомогоюDisqus