На території України спостерігатиметься похолодання та опади

Сьогодні, 8 грудня на території України спостерігатиметься похолодання та опади. Циклон продовжить засипати західні області снігом. У північних областях очікуються опади у вигляді дощу.

Про це повідомляє сервіс «Метео Фарм».

Згідно з прогнозом метеорологів, в південних та центральних областях — дощитиме. Найбільша кількість опадів 10-18 мм очікується в Київській, Житомирській, Чернігівській, Рівненській, Хмельницькій, Одеській, Миколаївській, Вінницькій та Черкаській областях.

На Сході переважатиме суха погода без опадів. Суцільна хмарність охопить всю територію, лише в Закарпатській області сонце періодично виходитиме із-за хмар. Вітер поривчастий змінного напрямку, середня швидкість до 8 м/с.

У «Метео Фарм» акцентували, що на Заході посиляться морози, вночі температура опуститься до -1...-7°C, вдень -4...+3°C, на Півночі та у Вінницькій області нічна температура досягне відмітки -4...+4°C, денна складе -3...+5°C.

На решті території вночі температура коливатиметься в межах 0...+7°C, денна досягне відмітки +4...+9°C. На Півдні максимально температура підніметься до позначки +10...+11°C.

Нагадаємо, погодні умови останньої декади осені були цілком сприятливими для посіяної озимини. Дощі, які пройшли упродовж декади, поповнили запаси вологи після тривалого сухого періоду.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus