В Лондоні предсталять презентацію в інвестиційних роуд-шоу щодо впровадження сек’юритизації в Україні

Із 5 по 10 грудня в Лондоні відбувається інвестиційне роуд-шоу щодо сек'юритизації зернових розписок та іншої сільськогосподарської дебіторської заборгованості, яка виникла в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Мінагропроду. 

Відмічається, що участь у роуд-шоу бере заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба.

Відмічається, що подія відбувається в рамках проекту UACMD, який розробили експерти IFC «Розвиток доступу аграрного сектору України до ринків капіталу», фінансовий організатор роуд-шоу — компанія ARIA Commodities. ARIA спеціалізується на фізичній торгівлі та структурованому торговому фінансуванню.

«Проект UACMD реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії (SECO), що базується на успіху програми фінансування сільськогосподарських надходжень на суму $2 мілрд для використання сільського господарства», — говорится в повідомленні.

Згідно із повідомленням, учасники роуд-шоу — команди проекту UACMD та ARIA Commodities як фінансовий організатор, а також українські фінансові установи та постачальники сільськогосподарських ресурсів, які є потенційними цедентами (кредиторами, які передають іншій особі своє право на вимагання оплати боргового зобов'язання) сек'юритизації сільськогосподарської дебіторської заборгованості.

Відмічається, що серед інвесторів, для яких презентуються роуд-шоу, – Credit Suisse, ICBC, Nomura, London Stock Exchange, NN Investments partners, Fasanara capital, Octagon poin, Kimura, Artis, GSAM. Усі вони мають величезний досвід та лідерські світові позиції у сфері управління капіталом із сильними інвестиційно-банківськими можливостями.

Пілотна транзакція буде обговорена, щоб підкреслити зацікавленість інвесторів, вирішити проблеми, отримати зворотний зв’язок та уточнити остаточну структуру та ціну угоди.

Нагадаємо, що за попередніми підрахунками, від 15 до 30 млрд грн вдасться додатково залучити в бюджет держави, завдяки закону №5600 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

Виконано за допомогоюDisqus