Ціни на українську пшеницю знаходяться під тиском негативних тенденцій на міжнародних ринках

Ціни на українську пшеницю знаходяться під сильним тиском негативних тенденцій на міжнародних ринках.

Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Зазначається, що вчорашні торги на ринку пшениці були дуже негативними для ринку пшениці. Березневий ф’ючерс на американську пшеницю знизився на $0,31 за бушель, ціна на європейську пшеницю знизилась на €8,5 за т, а на чорноморську на $8,25 за т.

«Поточний обвал цін пояснюється реакцією на ситуацію на австралійському ринку, де очікується рекордний урожай, а погодні умови стабілізувалися і сприятимуть нормальному збиранню. За оцінками ринку на недавньому тендері Алжир міг закупити на тендері до 700 тис. т пшениці», — йдеться в повідомленні.

Згідно із повідомленням, Росія може знизити квоту на експорт пшениці від попередніх очікувань на рівні 9 млн т. Країна підвищує ставку експортного мита на пшеницю з наступного тижня до $91 за т.

Аналітики акцентують, що темпи експорту пшениці з ЄС досягли 13,1 млн т, що більш ніж на 1 млн т випереджає минулорічну динаміку.

Експерти Barva Invest повідомляють, що ціни на українському ринку залишаються стабільними в очікуванні розуміння подальших тенденцій.

«Ринок кукурудзи виявився досить стійким до обвалу цін на ринку пшениці. Грудневий ф’ючерс на американську кукурудзу знизився на $0,05 за бушель, а на чорноморську зріс на $1,75 за т. Тижневі темпи виробництва біоетанолу в США показали незначне сповільнення, в той час як запаси показали зростання», — прокоментували в Barva Invest.

Крім того, ЄС з початку липня імпортував 5,9 млн т кукурудзи, порівняно з 7,7 млн т в минулому сезоні.

Нагадаємо, що в озимих культурах в аграріїв Центрального регіону цього сезону спостерігається дещо кволий розвиток спричинений дефіцитом вологи в осінній період. На ранніх посівах картина набагато краща — озима пшениця розкущилась і в зиму входить в відмінному стані.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus