G.R. Agrо збільшила обсяг перевезень зернових водним транспортом на 50%

Останнім часом частка перевезень зерна компанії G.R. Agro за допомогою внутрішнього водного транспорту збільшилась на 50%.

Про це пише пресслужба компанії.

«У зв’язку зі зміною умов та тарифів з боку УЗ компанія G.R. Agro вимушено в сезоні 2021/2022 переорієнтувала логістичні ланцюжки постачання зерна у напрямку портів на автомобільний та водний види транспорту», — повідомляють в компанії.

Повідомляється, що у листопаді перевезено, завантажено та відправлено з елеваторів компанії на суда класу «річка-море» через річковий термінал G.R. Agro та альтернативні річкові термінали у м. Дніпро сумарно в обсязі 15 тис. т.

«Надалі цей показник лише зростатиме насамперед завдяки економічним перевагам водного транспорту, низькій собівартості, перевезень та очікуваного підвищення попиту на дані послуги», — зазначають у G.R. Agro.

Нагадаємо, Укрзалізниця встановила рекорд по перевезеннях зернових вантажів в листопаді. За оперативними даними, компанія перевезла 4,1 млн т зернових вантажів у всіх видах сполучень, що стало абсолютним рекордом перевезень зернових у місячному вимірі.

 
Виконано за допомогоюDisqus