Аграрії зможуть придбати італійську сільгосптехніку за зниженою відсотковою ставкою — від 6,54%

«Ощадбанк» розпочав співпрацю з провідним італійським виробником сільськогосподарської техніки Maschio Gaspardo.

Про це повідомляє пресслужба «Ощадбанку».

Зазначається, що банком та представництвом в Україні Maschio-Gaspardo Ukraine LLC затверджено пряму партнерську програму, за якою аграрії зможуть придбати техніку за зниженою відсотковою ставкою — від 6,54%.

«Maschio Gaspardo є лідером з виробництва сільськогосподарської техніки та обладнання, призначеного для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив, заготівлі сіна та догляду за зеленими насадженнями», — говорится в повідомленні.

Згідно із повідомленням, придбати техніку за цією програмою можна у офіційних вітчизняних дилерів: «АГРОРЕСУРС», «Компанія Агро-Темп», «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ», підприємство «Дойче Аграртехнік», «Аграр Технік», «УКРФАРМІНГ», «ТД «Агроальянс»,  «МІНЕТЕХ», «ПАРТНЕР АГРО-СЕРВІС», «Адлєр», «А-Тера»,  «ІН ФОРС ГРУП».

Умови кредитування:

  • максимальна сума кредитування — 50 млн грн;
  • максимальний строк кредитування — 5 років;
  • мінімально можлива ставка — 6,54% (пільговий розмір ставки підтверджується партнером);
  • графік погашення адаптовано до сезонності бізнесу, з можливістю відтермінування виплати тіла кредиту до 8 місяців кожного року.

Зазначається, що період розгляду заявок становить 3 дні.

«Кредитні продукти в рамках партнерських програм є одними з найпопулярніших серед клієнтів Ощадбанку. На сьогодні банк пропонує аграріям понад 250 партнерських програм, за якими на вигідних умовах можна придбати сільськогосподарську техніку, спеціалізоване обладнання, транспортні засоби, добрива, насіння та засоби захисту рослин», — говоритьься в повдомленні.

Нагадаємо, що «Ощадбанк» розпочинає видачу кредитів для аграріїв в рамках партнерської програми на придбання сільгосптехніки від компанії «Цеппелін Україна» від 0,1%.

Виконано за допомогоюDisqus