Дефіцит сільгосптехніки змусив постачальників робити замовлення наперед та з запасом — Кришко

Директор BEDNAR в Україні та Молдові Михайло Кришко
Директор BEDNAR в Україні та Молдові Михайло Кришко
Джерело фото: Latifundist.com

Через пандемію та інші причини порушилися багато виробничих та логістичних «ланцюгів», а тому сільгосптехніка у дефіциті. Постачальники роблять замовлення у заводів чи не на пів року, рік наперед.

Таку думку висловив директор BEDNAR в Україні та Молдові Михайло Кришко в матеріалі «Михайло Кришко про суперпопит на техніку, «смерть» плугів і нову хвилю росту цін у 2022 році» на Latifundist.com.

За його словами, на ринку сільськогосподарської техніки, з’явилися перебої з комплектуючими, особливо електроніки. Тож цього року був дефіцит через перебої з поставками і посилення попиту на них. У багатьох компаніях вже розміщені замовлення на 2022 рік.

«Майже на 100% вичерпані планові виробничі потужності заводу BEDNAR, навіть з урахуванням запланованого зростання. Попит на чимало продуктів значно перевищує пропозицію», — додає Михайло Кришко.

Він каже, що на 2022 рік практично все, що дилери замовляють, — завод обіцяє виробити. Нині постійно йде «боротьба» з постачальниками комплектуючих та матеріалів за своєчасність поставок та за стабільні ціни.

За його словами, в компанії стараються брати усі замовлення від клієнтів. Проте є ймовірність, що не всі замовлення надійдуть у сезоні-2022.

«Зазвичай наше передсезонне замовлення на початку сезону — це до 90% того, що дилери замовляють протягом всього року. І ми маємо наперед прогнозовані об'єми та дати виробництва», — каже Михайло Кришко.

Нагадаємо, українська компанія стала першою серед виробників агродронів. За результатами роботи у 2021 р. компанія DroneUA стала переможцем премії The Global Best Contribution Award, яку компанія XAG проводила серед офіційних дистриб'юторів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus