Українським аграріям пропонують придбати агродрони в кредит на вигідних умовах

«Ощадбанк» в рамках партнерської програми із компанією QUADRO.ua сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства можуть скористатись пільговими умовами кредитування на придбання агродронів.

Про це повідомляє пресслужба «Ощадбанку».

Зазначається, що сільськогосподарські БПЛА (безпілотні літаючі апарати) від DJI забезпечують точне розпилення ЗЗР з повітря, обробку фруктових садів із низькими витратами агрохімії, що сприяє підвищенню прибутковості.

Згідно із повідомленням, агрокоптери DJI швидко окупаються, тому залучення кредитних коштів на їх придбання є вигідним.

Так, «Ощадбанк» пропонує такі умови кредитування:

  • максимальна сума кредитування — 50 млн грн;
  • строк кредитування — від 1 до 5 років;
  • перший внесок — від 20%;
  • мінімальна відсоткова ставка — 0,1%.

Крім того, «Ощадбанк» із залученням нових партнерів розширює можливості клієнтів у виборі найпривабливішої партнерської програми. Загальна кількість партнерів банку — виробників та дилерів сільськогосподарської техніки, спеціалізованого обладнання, транспортних засобів, добрив, насіння та засобів захисту рослин — перевищила 250.

Нагадаємо, що «Ощадбанк» розпочав співпрацю з провідним італійським виробником сільськогосподарської техніки Maschio Gaspardo. Банком та представництвом в Україні Maschio-Gaspardo Ukraine LLC затверджено пряму партнерську програму, за якою аграрії зможуть придбати техніку за зниженою відсотковою ставкою — від 6,54%.

Виконано за допомогоюDisqus