Інвестиції Agricom Group за 6 місяців склали $2 млн

У 2021 році компанія ухвалила нову стратегію, згідно з якою протягом п'яти років планує інвестувати у розвиток переробки в Україні близько $20 млн.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

За словами виконавчого директора компанії Agricom Group Петра Мельника, протягом останніх шести місяців 2021 року компанія інвестувала близько $2 млн.

«Ми попередньо бачимо, що цей рік з погляду фінансів був ще найкращим, і ми працюємо на наступний рік, якщо так можна сказати, над покращенням цих досягнень», — розповів Петро Мельник.

За його словами, компанія знаходиться у розпалі будівництва виробничого складу і ближче до літа очікується його відкриття.

«Це все відбувається на потужностях у Чернігівській області. У нас там багато землі, більш як 6 га виробничих площ, де ми у перспективі бачимо другу та третю чергу виробництва», — поділився виконавчого директора Agricom Group.

Також він додав, що компанія прораховує запуск виробництва пелет на Житомирщині, планує запуск трьох нових лінійок продуктів наступного року та у майбутньому компанія почне підготовку до впровадження карбонових сертифікатів.

Нагадаємо, японський виробник сільськогосподарської техніки оголосив про зміну генерального керівництва компанії. Новим президентом та генеральним директором компанії Kubota стане Шинго Ханада.

Виконано за допомогоюDisqus