Кормишкін знову став мажоритарним власником акцій ПАЕК

«СП «Південна Аграрно-Експортна Компанія» (ПАЕК)
«СП «Південна Аграрно-Експортна Компанія» (ПАЕК)
Джерело фото: Latifundist.com

12 січня 2021 року ексгенеральний директор групи компаній «СП «Південної Аграрно-Експортної Компанії» (ПАЕКЮрій Кормишкін придбав у власність групу компаній ПАЕК.

Про це Юрій Кормишкін повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що відповідний дозвіл АМКУ на опосередковане придбання частки у статутному капіталі «СП «Південна аграрно-експортна компанія», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства було надано АМКУ 29 грудня 2021 року.

«ПАЕК — це дітище всього мого життя, в яке вкладено дуже багато ресурсів, сил та енергії. Це перспективна компанія, що стрімко розвивається на півдні України! Дякуємо партнерам, які, як і раніше, залишаються друзями компанії ПАЕК і вірять у неї! Тепер з новими силами прагнемо нових вершин і перемог!», — прокоментував Юрій Кормишкін.

Згідно з аналітичною системою YouControl, кінцевими бенефіціарами зараз є: Пітюренко Ася, Жданова Ірина та Іванова Раїса. Юрій Кормишкін знаходиться в наглядовій раді ПАЕК.

Нагадаємо, що АМКУ дозволив засновнику та голові наглядової ради агрохолдингу Ristone Holdings Вадиму Нестеренку купити окреме майно Косарського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «УКРСПИРТ».

Виконано за допомогоюDisqus