В Україні розробили утеплені силоси для молдовського виробника олії

Компанія KMZ Industries виконала спеціальне замовлення для нового заводу у міжнародному молдовському порту Джурджулешти на Дунаї.

Про це йде мова в матеріалі «Бій відпотіванню, або як спеціалісти KMZ Industries розробили індивідуальне обладнання для молдовського ОПЗ» на Elevatorist.com

Повідомляється, що компанія виготовила 6 унікальних конусних силосів. Діаметр кожного силосу складає 11 метрів, а сумарна місткість становить 12330 м³. В них зберігатимуть гранульовану макуху соняшнику.

За словами директора DANUBE OIL COMPANY S.R.L. Тетяни Бабакової, це рішення для зберігання макухи дозволить не втратити якість продукції та не дозволить сировині відпотівати.

Керівник напряму продуктового маркетингу KMZ Industries Олександр Ткаченко каже, що підприємство виготовило своєрідний тришаровий силос. Всі 6 силосів утеплені: мають спеціальну термоізоляцію та додатково обшиті металом. Зроблено це щоб максимально нівелювати різкий перепад температури зовні та всередині силосу в холодну пору року, і таким чином запобігти налипанню продукту.

«В Україні це перший досвід виготовлення таких силосів з утепленням. Хоча розроблялися вони не з нуля, позитивний досвід виготовлення силосів із плоскими стінками підприємство вже мало. Його й брали за основу», — каже директор департаменту клієнтського сервісу KMZ Industries Роман Штельмах.

Зазначається, що необхідно було обладнати конусне днище магнітно-імпульсною установкою для забезпечення склепіння та усунення та запобігання зависанням сипучого продукту при вивантаженні. Фахівці розробили спеціальну зварювальну конструкцію в нижній частині конуса — саме на неї встановили індуктор та сталеалюмінієву плиту.

В компанії додають, що такі утеплені складні силоси на звичайних елеваторах навряд чи знайдуть собі застосування. Однак вони можуть цілком зацікавити олійні заводи, які знаходяться у регіонах зі складними кліматичними умовами.

Нагадаємо, елеватор B.I.G. Harvest Group розширить потужності зберігання силосами Variant Agro Build. Елеваторний комплекс на Чернігівщині, найближчим часом розширить свої потужності: на підприємстві цього року з'являться 8 нових силосів. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus