Через зміну клімату виплати за страхування врожаю в США зросли втричі — Reuters

Страхові виплати за врожай американським фермерам, внаслідок посух та повеней, зросли більш ніж утричі за останні 25 років.

Про це пише Reuters.

Повідомляється, що згідно зі звітом Екологічної робочої групи (EWG), що страхування врожаю в країні коштуватиме дорожче для страхових компаній, фермерів та платників податків, оскільки зміна клімату призводить до більш нестійких погодних явищ.

За даними Бюджетного управління Конгресу, уряд сплачує близько 60% страхових внесків за врожай коштом субсидій платників податків, і ці внески, як правило, зростають у міру зростання страхових виплат.

«Страхові виплати фермерам через посуху зросли більш ніж на 400% з 1995 по 2020 рік і склали $1,65 млрд, а виплати через повені, зросли майже на 300% до $2,61 млрд, згідно з даними некомерційної екологічної групи, яка вивчила загальнодоступні дані USDA», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за період, проаналізований EWG, кількість застрахованих земель зросла лише на 84,5%, згідно з даними Агентства з управління ризиками, яке керує федеральною програмою страхування врожаю.

«Оскільки екстремальні погодні умови стали частішими, кліматична криза вже призвела до збільшення страхових виплат та субсидування премій. Очікується, що ці витрати зростуть ще більше, оскільки зміна клімату викликає ще більш непередбачувані погодні умови», — йдеться у звіті EWG.

Повідомляється, що вартість страхування сільськогосподарських культур може збільшитись від 3,5% до 22% до 2080 року через зміну клімату. Прогноз залишиться актуальним, навіть якщо фермери адаптують свої посіви до територій.

«Найбільш часто страхуються культурами є кукурудза, соя, пшениця і бавовна. Федеральна програма страхування врожаю вимагає від фермерів дотримання мінімальних стандартів збереження навколишнього середовища, наприклад, не садити на землях, схильних до ерозії», — йдеться в повідомленні.

За словами директорки EWG на території Середнього Заходу, Енн Вейр Шечінгер ці стандарти мають бути жорсткішими. Відтак, програму необхідно реформувати, щоб вона заохочувала фермерів бути стійкими до екстремальних погодних явищ, які очікуються в майбутньому.

Нагадаємо, на європейській біржі падають ф’ючерси на пшеницю на фоні напруженої ситуації в Україні. Пшениця на біржі Euronext подешевшала у зв’язку з напруженою ситуацією в Україні. Європейські трейдери побоюються перебоїв у експорті зерна через Чорне море.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus