LNZ Group створює ягідний кооператив для агровиробників під брендом Tevitta

Компанія LNZ Group відкрила ягідний кооператив для агровиробників всієї України.

Про це LNZ Group повідомила в коментарі для Latifundist.com.

В компанії акцентували, що з самого початку ягідництво започаткували як окремий напрям. Пізніше дійшли до думки, що, маючи замкнуту систему бізнесу можна досягти більшого. Адже ягідництво — може бути прибутковим бізнесом, якщо зосереджуватися не тільки на вирощуванні, а й на переробці.

«Почали працювати у напрямку диверсифікації — збудували завод, який оснащений високотехнологічним обладнанням, пройшли сертифікацію, тому маємо всі відповідні сертифікати для виходу на світовий ринок — BRC Global Standard for Food Safety та GLOBAL G.A.P. Власне, наразі завод вже працює на ринок Європи», — додає власник Tevitta Віктор Кравченко.

В LNZ Group згодом зрозуміли, що ідея диверсифікації виробництва може стати рушійною силою для аграріїв, які вже вирощують продукцію, або для тих, хто хотів би спробувати вирощувати, але за відсутності гарантованих ринків збуту бояться спробувати себе у цій новій ніші. Повідомляється, що таким чином з’явилась ідея створити кооператив Tevitta.

В рамках кооперативу компанія пропонує всім агровиробникам:

 • InVitro саджанці малини, полуниці та ожини;
 • агротехнологічну підтримку;
 • засоби захисту рослин та добрива.

В компанії додали, що учасникам кооперативу буде гарантований збут продукції на завод.

Також за бажанням юридичні особи, які не є учасниками кооперативу, можуть укласти із заводом контракт на переробку своєї продукції та її зберігання до кращої ціни.

«Наприклад, фермер бачить, що в сезон немає сенсу продавати ягоду за низькою ціною. Він укладає угоду із заводом на заморозку і зберігання продукції або просто на заморозку, бо планує продавати самостійно», — пояснили в компанії.

Крім заморожування і зберігання, завод надає й інші послуги по виробництву замороженої продукції, а саме:

 • лабораторний аналіз вхідної сировини;
 • очистка свіжої сировини згідно норм;
 • нарізання у разі необхідності;
 • заморожування підготовленого продукту;
 • очищення сировини за допомогою оптичного сортувальника Sortex;
 • пакування у різні типи тари;
 • зберігання продукції на складах при температурному режимі -20°C;
 • надання послуг по виготовленню Private Label.

Нагадаємо, що Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт №2064, який передбачає зміни в галузі виноградарства та садівництва України. За нього проголосували 317 народних депутатів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus