Росія та Білорусь вирішили продовжити військові навчання, що мали завершитись сьогодні

Білорусь та Росія продовжать спільні військові навчання «Союзна рішучість-2022», заявив очільник Міноборони Білорусі Віктор Хрєнін. 

Офіційно причиною такого рішення стала ескалація на Донбасі, повідомляє пресслужба міністерства оборони Білорусі.

«У зв'язку з наростанням військової активності біля зовнішніх кордонів Союзної держави та загостренням ситуації на Донбасі, президентами Республіки Білорусь та Російської Федерації прийнято рішення перевірку сил реагування Союзної держави продовжити», — заявив Хрєнін під час підведення проміжних підсумків російсько-білоруських навчань.

Навчання проходять у Білорусі з 10 лютого, вони мали завершитися сьогодні, 20 лютого. Неодноразово повідомлялося, що після навчань російські військові повернуться до місць постійної дислокації.

Але вже 17 лютого Олександр Лукашенко оголосив, що російські солдати залишаються в Білорусі: «Стільки, скільки треба, будуть тут збройні сили (РФ)».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus