На Львівщині планують збудувати агроіндустріальний парк з молокозаводом та елеватором на 20 тис. т

У Львівській області (Яворівський район) створять індустріальний парк з об’єктами сільськогосподарської промисловості та логістичним центром.

Про це повідомив міський голова Яворова Ігор Грабовський, пише ZAHID.NET.

Зазначається, що Яворівська міська рада ініціює створення індустріального парку загальною площею понад 50 га. Він буде розміщений на території Залузького старостинського округу, на землях колишнього гірничо-хімічного підприємства «Сірка».

Згідно з повідомленням, на території «Сірки», де була промислова зона, залишилися потужності та комунікації, які можна використати для інфраструктури ІП. Основними напрямками його діяльності будуть сільськогосподарська та переробна галузь, органічне виробництво, логістичні потужності.

Так, у межах індустріального парку збираються побудувати:

  • молокозавод;
  • елеватор для зберігання зерна, потужністю не менше 20 тис. т;
  • завод з виробництва кормових добавок та готових кормів;
  • мукомельне підприємство;
  • підприємство з виробництва круп та каш.

Яворова Ігор наголосив, що в Яворівському районі також запланували звести логістичний та бізнес-центри. Потенціал ІП може передбачати до 1000 робочих місць.

Нагадаємо, що «Астарта-Київ» продовжує реалізацію інвестпроєкту з будівництва першого елеваторного комплексу у місті Чернігів, Чернігівської області. Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур елеватора становитиме 70 тис. т. Інвестиції проєкту складають близько $15 млн. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus