BEDNAR продовжує постачати техніку українським аграріям

BEDNAR

У зв’язку з розв’язаною війною в Україні компанія BEDNAR з 24 лютого 2022 року припинила прийом всіх замовлень та будь-які інвестиції у маркетинг в Росії та Білорусі.

Про це повідомили в пресслужбі компанії. 

«Ми рішуче засуджуємо агресію Росії та підтримуємо Україну і її вільний, демократичний народ. Компанія BEDNAR FMT повністю дотримується чинних санкційних правил ЄС щодо поставок товарів та фінансового руху‎», — йдеться в повідомленні. ‎ 

Компанія також повідомила, що наполегливо підтримує та піклується про співробітників та їхні родини, допомагає з житлом для членів української команди та їхніх близьких в Чехії, які потребують такої допомоги.

«28 лютого компанія надала пряму гуманітарну допомогу Україні у вигляді коштів і продовжуватиме надавати цю допомогу. Команда BEDNAR Ukraine також додатково надала фінансову підтримку українським захисникам та продовжує це робити», — зазначили в компанії. ‎ 

В компанії додають, що наразі працюють зі своїми дилерами Агроресурс, АМАКО, компанія ЛАН, НФМ АГРО, Titan Machinery Ukraine над відновленням постійних поставок техніки в Україну. 

«Дилери продовжують відвантаження клієнтам наявну техніку BEDNAR в Україні, забезпечують їх запчастинами для проведення посівної кампанії та продовжують співпрацю з нашими клієнтами‎», — підсумували в ‎BEDNAR Ukraine.

Нагадаємо, що ціни на пальне в Україні знизяться.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus