Чеський виробник сільгосптехніки BEDNAR святкує 25-річчя

Чеському виробнику сільгосптехніки BEDNAR виповнюється 25 років
Чеському виробнику сільгосптехніки BEDNAR виповнюється 25 років
Джерело фото: BEDNAR

Цього року чеському виробнику сільгосптехніки BEDNAR виповнюється 25 років від дня заснування. 

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що компанія BEDNAR була заснована в 1997 р. і спочатку виступала як «посередник» між виробником і фермером. Це був малий бізнес із лише 20 співробітниками, що з часом перетворився на велику компанію з 450 співробітниками, яка експортує свою продукцію в більш ніж 40 країн світу.

«Весь процес зростання — це чітке бачення, витривалість і постійний пошук компромісу. Я справді пишаюся тим, що означає BEDNAR для багатьох наших клієнтів і партнерів. Я дивлюся в майбутнє з рішучістю і вірю, що ідеї моїх синів і колег в їхніх головах сьогодні буде реалізовано, так само як і 25 років тому, коли ми були на самому початку», — відзначає власник компанії BEDNAR Ладіслав Беднар.  

Читайте також: «‎Ринок сільськогосподарської техніки в Україні через війну скоротиться не менше ніж на 50% в 2022 році — директор BEDNAR в Україні»

Своєю чергою директор компанії Ян Беднар зауважив, що бажання пропонувати техніку BEDNAR постійно зростаючому числу клієнтів веде компанію вперед у ці важкі часи.

«Саме це відрізняє нашу молоду компанію, що динамічно розвивається, від конкурентів. За останні двадцять п’ять років ми представили на ринок техніку та інноваційні технології, які включають знання та досвід справжніх фермерів і наше унікальне ноу-хау», — підсумував Ян Беднар.

Нагадаємо, що BEDNAR розглядає Україну в якості ринку номер один для свого бізнесу.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus