Топ-менеджер компанії BEDNAR відвідав Україну та зустрівся з дилерами

Бізнес директор компанії BEDNAR FMT Ян Беднар
Бізнес директор компанії BEDNAR FMT Ян Беднар
Джерело фото: Latifundist.com

Цього тижня Ян Беднар, бізнес директор компанії BEDNAR FMT, відвідав Україну та зустрівся з українськими дилерами — «‎Компанія ЛАН»‎, «‎Агроресурс»‎, «‎НФМ Агро»‎ та «‎Тайтен Машинері Україна»‎, для обговорення актуальної ситуації на ринку України в умовах війни.

Про це повідомляє пресслужба BEDNAR, пише Traktorist.ua.

За його словами, основною метою його візиту було зустрітися з бізнес-партнерами, українськими друзями, поговорити з аграріями та дізнатися більше про ситуацію 

«Це була дуже емоційна поїздка, тому що не легко жити тут зараз‎. Минулої ночі я зупинився в готелі. Було багато повітряних тривог. Це було щось нове в моєму житті. Це не хороші відчуття. Я тільки можу уявити, як люди живуть з цими відчуттями та сиренами постійно, кожної ночі. Це реально важко», — ділиться враженнями від поїздки в Україну бізнес директор компанії BEDNAR FMT.

Читайте також: «‎Ринок сільськогосподарської техніки в Україні через війну скоротиться не менше ніж на 50% в 2022 році — директор BEDNAR в Україні»‎ 

Директор компанії BEDNAR FMT відзначив, що найбільша проблема в Україні це звичайно війна. Але, говорячи про сільське господарство, треба зазначити, що українські фермери наразі в дуже складній ситуації.

«Головна проблема, з якою вони зіткнулися, це неможливість експорту зерна. Чорне море заблоковано, тож вони в доволі складній ситуації. Я дуже сподіваюся, що міжнародна спільнота, ЄС, США і інші, зможуть відкрити Чорне море і дати українським аграріям можливість експортувати їх врожай. Це питання важливе не тільки для України, це питання важливе для всього світу‎», — відзначив Ян ‎Беднар.

Нагадаємо, що компанія BEDNAR продовжує постачати техніку українським аграріям.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus