Контінентал Фармерз Груп розпочала весняну посівну кампанію 2022

Компанія «‎Контінентал Фармерз Груп» приступила до весняної посівної кампанії. ‎Про це повідомляє пресслужба компанії.

В компанії відзначають, що структура цьогорічного посіву змінилася під впливом подій, які відбуваються в Україні. Окрім традиційних для компанії культур — соняшнику, кукурудзи та сої, «Контінентал‎»‎ додав до структури посівів гречку, під яку заплановано 1,2 тис. га, та відвів 1 тис. га під цукровий буряк. 

«‎Загалом навесні компанія планує засіяти близько 100 тис. га.», — йдеться в повідомленні. ‎ 

Паралельно із сівбою «Контінентал‎»‎ розпочав посадку картоплі, площі під яку так само збільшили — до понад 2 тис. га. 

Генеральний директор «‎Контінентал Фармерз Груп»‎ Георг фон Нолкен зазначає, що цьогорічний виробничий сезон є надважливим для гарантування продовольчої безпеки України. Саме тому кожен етап робіт вимагає вчасності та дотримання технологій, наскільки це можливо в теперішніх умовах.

«Цьогорічна посівна стане найвідповідальнішою за всю історію не тільки нашої компанії, але й нашої країни. Ми дотримуємося обраних виробничих технологій, працюємо з урахуванням усіх заходів безпеки. На весняний сезон забезпечені необхідними ресурсами. Ми зробимо все для того, щоб Україна була з хлібом, — зазначає Георг фон Нолкен.

Варто зазначити, що «Контінентал‎» продовжує проводити агротехнологічні операції на посівах озимих відповідно до термінів відновлення вегетації. У структурі озимих найбільшу площу займають стратегічно важливі для продовольчої безпеки країни культури — озима пшениця (40,1 тис. га) та озимий ячмінь (11,4 тис. га)

Раніше повідомлялось, що Рада проголосувала за закон, який забезпечує продовольчу безпеку під час воєнного стану. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus