Контінентал завершив посівну та вже має 90% сходів соняшнику та кукурудзи

Контінентал Фармерз Груп завершив посівну-2022
Контінентал Фармерз Груп завершив посівну-2022
Джерело фото: Контінентал Фармерз Груп / CFG

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна кампанія. В компанії засіяли ярими зерновими, олійними та технічними культурами майже 100 тис. га. 

Про це повідомляє пресслужба компанії «Контінентал Фармерз Груп».

Зазначається, що цього року в структурі посівів компанії традиційно є соя, соняшник та кукурудза. Зважаючи на ситуацію у країні, навесні було внесено зміни у посівну структуру та додано стратегічно важливі для продовольства культури — гречку та цукровий буряк.  

«Завдяки запасам посівного матеріалу та засобів захисту ми вчасно розпочали польові роботи і практично не зупиняли їх. Команда спрацювала на відмінно. Ми завершили роботи в заплановані терміни. Бачимо, що посіви в доброму стані. Уже маємо 90% сходів соняшнику та кукурудзи. Дуже стрімко починає проростати соя‎», — коментує операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук

В компанії додали, що після завершення посіву планують переходити до другого, критично важливого для культур етапу — внесення засобів захисту.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що «Контінентал» завершив посадку картоплі. Компанія висадила понад 2,2 тис. га. Площі під культуру цього року переглянули в бік збільшення, зважаючи на її важливість для продовольчої безпеки України.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus