Аграрії Житомирщини засіяли близько 60% ярих культур

Посівна на Житомирщині пройшла майже на 60% від запланованих площ. При цьому більшість аграріїв орієнтується при посіві на власні запаси насіння, або на наявність насіннєвого матеріалу у компаній постачальників регіону.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА на своїй сторінці у Facebook

Зазначається, що цьогоріч погодні умови дозволили дещо раніше від середньо багаторічних строків проводити посів ранніх ярих зернових культур по області.

Станом на 13 квітня 2022 року вже посіяно 44,8 тис. га ранніх ярих зернових культур, що складає 59,7% до запланованого, зокрема посіяно:

  • овес посіяно на площі 15,6 тис. га, або 67%;
  • пшеницю — 13,4 тис. га, або 60%;
  • ячмінь — 14,5 тис. га, або 67%.

Додається, що в агроформуваннях області розпочали посів кукурудзи на зерно на площі 1,6 тис. га, що складає 1% від запланованого показника.

«Із технічних культур посіяно 3,1 тис. га цукрових буряків, що складає 28% від запланованого посіву та 2,3 тис. га ярого ріпаку, що складає 77% від запланованого посіву. Разом з тим в господарствах готуються площі під посів ярих пізніх культур, зокрема сої та соняшнику», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що у посівну кампанію 2022 року включились майже всі підприємства області.

Нагадаємо, «Кернел» почав посівну на Харківщині попри близькість до бойових дій

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus