Добрива в Європі зросли в п'ятеро — німецький аграрій

Європейські фермери суттєво відчули подорожчання основних засобів для господарювання. Зокрема відмічається зростання цін на добрива. 

Про це розповів німецький фермер Франц-Пітер Фрінкс у матеріалі «Франц-Пітер Фрінкс: Війна росії в Україні вже вплинула на фермерів Європи» на AgroPolit.com. 

За його словами, в Європі подорожчали всі складові виробництва. У результаті це позначиться на кінцевій ціні продукції нового врожаю. Зокрема, дизель зріс у ціні з €1,92 до €2,3 євро за літр. Суттєво зросли й ціни на добрива.

«Справжній виклик — ціна добрив. Вкінці 2020 року я купував 100 кг добрива для господарства за €20, взимку 2021 року — за €25, а наразі — майже €100. Тобто ціна добрив виросла вп’ятеро», — каже фермер.

Франц-Пітер Фрінкс додає, що ситуація із закупівлями добрив фермерами у Німеччині різна. Відтак, хтось встиг закупитися взимку, а хтось — ні. Сумарно ці та інші фактори вплинуть на кінцеву ціну виробленої продукції.

Нагадаємо, «Ощадбанк» кредитуватиме аграріїв на придбання добрив та ЗЗР

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus