В Україні суттєво здешевшала аміачна селітра — Рубан

За останній тиждень в Україні суттєво здешевшала аміачна селітра. Ціни на інші мінеральні добрива переважно не змінились.

Про це розповів директор з маркетингу компанії «Українські мінеральні добрива» (UMF) Сергій Рубан в огляді ринку добрив для Latifundist.com.

Експерт зазначає, що амофос продовжує утримувати передові цінові позиції. Так, зараз його можна придбати за ціною в діапазоні від 37 до 44 тис. грн за т. Своєю чергою діамоній фосфат пропонують від 35 до 40 тис. грн за т. 

Ціни на карбамід, за словами директора UMF, продовжують утримуватись на рівні минулого тижня, а саме від 29 до 34 тис. грн за т. 

За словами експерта, КАСи можна знайти за аналогічною ціною, як і тижнем раніше — 24-27 тис. грн за т. 

Експерт зауважив, що за останній тиждень суттєво просіли ціни на аміачну селітру. Так, в період з 18 по 25 квітня селітру можна було придбати за цінами від 25 до 28 тис. грн за т. Для порівняння, минулого тижня за тонну просили від 27 до 28,5 тис. грн. 

Переглянути детальніший список можна нижче. 

Максимальна/мінімальна ціна на добрива станом на 25 квітня

Сергій Рубан додає, що ціни на рідкий аміак будуть відсутні. Причина — під час війни речовина становить підвищену небезпеку.  

Нагадаємо, що ВРУ прийняла закон, який спростить аграріям ввезення міндобрив.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus