Аскет Шиппінг переміщує свої потужності на захід України

«Аскет Шиппінг» переміщує виробничі потужності на захід України та планує організовувати експортну логістику зернових з України через порти Дунаю та країн ЄС.

Про це повідомляє власниця компанії Катерина Русіна, передає пресслужба компанії на своїй сторінці у Facebook.

«Ми прийняли рішення про релокацію бізнесу на Захід України і вже завершуємо процеси переміщення виробничої бази та працівників», — каже Катерина Русіна.

За її словами, компанія планує співпрацювати з елеваторами Західної України, Європи, та відправляти вантажі залізничним та автомобільним транспортом у порти країн Європи.

Вона додає, що у теперішніх умовах, відновлення зернового експорту і створення нових логістичних потоків є питаннями економічної безпеки України.

«Ми над цим працюємо і робимо все належне, щоб налагодити нові шляхи експорту і довести, що Україна спроможна бути одним із провідних учасників світового аграрного ринку навіть під час війни», — підсумувала Катерина Русіна.

Нагадаємо, Україна та Польща домовились про створення логістичного підприємства для збільшення об’єму залізничних перевезень українського експорту до ЄС.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus