Аграрний фонд планує закупити понад 55 тис. т зерна нового врожаю

Акціонерне товариство «Аграрний фонд», задля забезпечення продовольчої стабільності в Україні планує закупити понад 55 тис. т зерна. 

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Зазначається, що для забезпечення продовольчої стабільності в Україні «Аграрний фонд» продовжує підтримувати вітчизняних сільгоспвиробників через програму закупівлі зерна майбутнього врожаю. 

«У квітні 2022 року товариство законтрактувало близько 20 тис. т зерна пшениці, а загалом укладено контрактів на закупівлю понад 55 тис. т зерна пшениці врожаю 2022 року», — повідомили в компанії.

Разом з тим, відзначають в акціонерному товаристві, для забезпечення потреб населення України в борошні та хлібі «Аграрним фондом» з початку 2022 року перероблено 30 тис. т зерна пшениці. 

«Окрім переробки зерна на комбінатах хлібопродуктів та відвантаження борошна хлібопекарським підприємствам товариство продовжує постачати фасоване борошно в національні та локальні торговельні мережі. Зокрема в квітні 2022 року відвантажено 65 тис упаковок борошна вищого сорту, а з початку року — понад 220 тис. упаковок‎»‎, — відзначили в АТ «Аграрний фонд».  

Додається, що у квітні 2022 року також перероблено гречку та реалізовано через торговельні мережі Києва та Київської області — понад 73 000 упаковок крупи гречаної.

Загалом за чотири місяці 2022 року товариство відвантажило в торговельні мережі понад 250 000 упаковок крупи гречаної

Нагадаємо, що ‎у квітні повідомлялось про закупівлю Аграрним фондом зерно врожаю 2022 року.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus