Аграрний фонд почав закуповувати зерно врожаю 2022 року

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» продовжує реалізувати програму закупівлі зерна майбутнього врожаю з метою забезпечення продовольчої стабільності в Україні.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Аграрний фонд».

Зазначається, що авансові платежі фонд здійснює під заставу майбутнього врожаю в розмірі 50-70% від загальної вартості законтрактованого зерна. Проте обов’язковою умовою співпраці є страхування посівів.

«Рівень цін закупівлі сільськогосподарської продукції майбутнього врожаю, виходячи з яких здійснюється попередня оплата за договорами, на зерно пшениці 2 класу становить 5 472 грн за т, пшениці 3 класу — 5 301 грн за т», — йдеться в повідомленні. 

Додається, що згідно з умовами програми закупівлі майбутнього врожаю обсяг мінімальної закупівельної партії для пшениці становить 100 т.

Детальніше з повним переліком документів, необхідних для укладання договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, згідно з прогнозом USDA за квітень, експерти збільшили оцінку врожаю пшениці у світі, а експорту — знижено на 3 млн т. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus