На Донеччині засіяно 60% підконтрольних Україні площ — ОДА

На підконтрольній території України в Донецькій області засіяно 443 тис. га (це 60% від усієї ріллі, що знаходиться на контрольованій території), у тому числі посіви озимих культур складають 300 тис. га.

Про це повідомила заступник директора департаменту — начальник управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій Олена Рибакова, пише пресслужба ОДА. 

За її словами, зараз на контрольованій території Донецької області залишилося 740 тис. га ріллі, на тимчасово окупованій території — 260 тис. га ріллі. У відсотковому співвідношенні це приблизно 74% та 26% відповідно. Наразі сівба триває.

«‎Із ярових культур вже засіяно 101 тисяча гектарів ріллі — це 23% від площі, яку ще залишилося засіяти. Ярова пшениця вже засіяна на 100% до прогнозу. Не засіяні на 100% ярий ячмінь, соняшник, кукурудза та картопля», — зазначає Олена Рибакова. ‎

Вона додала, що має оптимістичні сподівання, що аграрії більш-менш завершать весняно-польові роботи, і вся територія, де нема активних бойових дій у Донецькій області, буде засіяна.

Нагадаємо, що банки відмовляються кредитувати аграріїв з областей, де йдуть бойові дії.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus