В Укрзалізниці відбулись зміни в складі правління

Голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін прокоментував зміни у складі правління товариства. 

Про це він написав у власному Telegram-каналі.

Зазначається, що 13 травня Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до складу правління УЗ. Відповідно до них, з обійманих посад звільняються члени правління товариства Павло Цубер та Григорій Бойко. Водночас з 18 травня членами правління УЗ стають Володимир Крот, Роман Черніцький та Вячеслав Єрьомін. При цьому кількість членів правління збільшено з 7 до 8 осіб, що передбачено статутом УЗ.

Як пояснив Олександр Камишін, Павло Цубер та Григорій Бойко залишаються в УЗ, але «на інших позиціях». 

«На їхні позиції призначені Володимир Крот і Роман Черніцький. Додали ще одного, 8-го члена правління, відповідального за вантажні перевезення, та призначили на цю позицію Вячеслава Єрьоміна», — уточнив очільник компанії.

 

Водночас він зауважив, що за весь час існування правління, як органу управління Укрзалізниці (з 2016 року), вперше до його складу увійшли аж три українські залізничники.

«Так, на момент мого призначення головою правління в серпні минулого року в правлінні був тільки один залізничник. Сумарний залізничний стаж трьох новопризначених членів правління становить 94 роки. Окрім того, всі три новопризначені члени правління мали досвід управління регіональними залізницями. Тож з сьогоднішнього дня маємо перше #залізне_правління», — наголосив Олександр Камишін.

Нагадаємо, що за першу половину травня ‎Укрзалізниця‎ навантажила 768,3 тис. т зерна на експорт.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus