На Одещині продають зерновий комплекс поблизу переправи Орлівка-Ісакча: площа 5 тис. квадратних метрів

В Ізмаїлі Одеської області виставили на електронний аукціон зерновий комплекс, розташований поблизу міжнародної поромної переправи «Орлівка-Ісакча».

Про це йдеться на сторінці аукціону на сайті Prozorro.Продажі.

Зазначається, що дочірня компанія «Південь ‎ГО Одеська організація осіб з інвалідністю‎»‎ продає майновий комплекс на території якого наразі здійснюється бізнес з перевалювання та зберігання зерна. 

«Комплекс будівель та споруд виробничо-складського призначення розташований у безпосередній близькості до автотраси Одеса-Рені-Бухарест — 9-й міжнародний транспортний коридор (25 км до поромної переправи Україна-Румунія «Орлівка-Ісакча»)‎», — йдеться у повідомленні. 

Відзначається, що стартова ціна лота 50 млн грн, розмір гарантійного внеску —  5 млн грн.

Повідомляється, що комплекс включає складські та технологічні будівлі та споруди загальною площею приблизно 5 тис. кв. метрів, обладнані необхідними інженерними комунікаціями, електричну трансформаторну підстанцію та газове обладнання. 

«‎Територія комплексу площею 3,6 га огороджена, тут є залізнична гілка, внутрішньозаводські автомобільні дороги, ваговий термінал, зона митного контролю та митно-ліцензійний склад площею 900 кв. метрів», — зауважено в повідомленні. ‎ 

Додається, що аукціон з продажу активу відбудеться 30 червня.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що три діючи на даний час українські порти — Рені, Ізмаїл та Усть-Дунайськ — працюють фактично на межі можливостей.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus