Рашисти «‎націоналізували»‎ дослідне господарство Мелітопольське: планують скуповувати черешню ‎по 10 грн за кг

Окупанти «‎націоналізували»‎ ДП «‎Дослідне господарство «‎Мелітопольське»‎ Мелітопольської дослідної станції садівництва ім.М.Ф. Сидоренка інституту садівництва НААН України», яке було одним з основних підприємств по вирощуванню фруктів на території Мелітопольського району та особливо черешні.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі інформаційного марафону. 

«Там вони вже поставили свого керівника, який представник спецслужб і вже викрали в цілому все наше державне господарство‎»‎, — сказав Ігор Федоров.

Крім того, очільник області зазначив, що в регіоні вже стартував сезон зі збору черешні. Але вчора, 6 червня, в одному з сіл Мелітопольського району була проведена нарада російськими військовими, в якій вони сказали, що готові скупати всю черешню по 10 гривень за кілограм — не більше.

«‎Вони пограбували вже фермерів тим, що вивозили зерно з їх сховищ, з елеваторів. Цей пограбунок вони майже закінчили, тому що вже все вкрали. Що стосується безпосередньо ягід, через те, що велика кількість вирощується безпосередньо малими фермерами, то їм складно їх пограбувати всіх, тому що це безліч дворів і їх треба ще якось знімати з дерева. Тому вони копійки готові платити за те, що знімуть з дерева»‎, — поділився Іван Федоров.

Нагадаємо, що внаслідок окупації частини південних регіонів України заводам по заморозці ягід, овочів та фруктів, не вистачає сировини для переробки.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus