Заводам по заморозці ягід, овочів та фруктів не вистачає сировини для переробки — думка

Внаслідок окупації частини південних регіонів України заводам по заморозці ягід, овочів та фруктів, не вистачає сировини для переробки. 

Про це повідомив директор Tevitta Trading Олександр Войтенко.

За словами директора, війна внесла величезні корективи. Області, де закуповували овочі та ягоди або окуповані, або ведуться бойові дії. 

«Херсонська область давала 60% свіжої полуниці на ринок України, майже половину ринку товстостінного перцю. Можна поки лише уявити як це вплине на ціноутворення цих продуктів», — наголосив Олександр Войтенко. 

Він зазначив, що цьогоріч вся продукція, яку виростять господарства піде на свіжий ринок, а на заморозку практично нічого не залишиться. 

«Ми зараз займаємось пошуками фермерів, які можуть надати нам ягоди, але вони мають відповідати нашим вимогам та специфікаціям. Хоча, безпосередньо, ми самі також вирощуємо багато полуниці. Але варто розуміти, що на заморозку цього року  може нічого не залишитись, оскільки для цього завжди береться надлишок продукціїї», — акцентував Олександр Войтенко.

Дізнатись про умови здачі продукції можна за телефоном: 067 233 26 63 — Влад.

Нагадаємо, що бренд Tevitta запускає проєкт «Академія Ягідництва». У першому випуску начальник відділу стандартизації та якості заводу бренду Tevitta Валентина Гуліна розповіла про вимоги до прийомки полуниці (суниці садової) на заморозку, 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus