На Миколаївщині скасовують комендантську годину для аграріїв — ОВА

В Миколаївській області змінять умови роботи аграріїв в умовах війни. Техніка й люди, які залучені до збору врожаю, зможуть пересуватися в комендантську годину за погодженням районних військових адміністрацій. Також будуть зміни для пересування фур і великогабаритного транспорту.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім на своїй сторінці в Telegram.

«Фури можуть їздити в комендантську годину. Ваговий режим поки відключений у нас в області через військові дії. А спецтехніка великогабаритна може переміщатися без дозволів, тому що у нас не працюють реєстри через війну, і підприємці просто не можуть отримати дозвіл. Але у світлий час доби можна пересуватися без дозволу з супроводом двох своїх машин на аварійці, заради безпеки», — сказав Кім.

Читайте також: «‎Автомобільна логістика у воєнний час: ціни, стан доріг та перетин кордону»‎ 

Також голова Миколаївської ОВА відмітив, що для переміщень техніки і людей, які залучені для збору врожаю, під час комендантської години, потрібно брати дозволи в районних військових адміністраціях.

Нагадаємо, що російські трейдери телефонують аграріям з Херсонської області з пропозиціями продати зерно

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus